روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "«استراماچونی» در حال بررسی پیشنهادات آسیایی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

«استراماچونی» در حال بررسی پیشنهادات آسیایی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آندره استراماچونی سرمربی سابق تیم استقلال تایید کرد که پیشنهاداتی از آسیا دارد و در حال بررسی این پیشنهادات است.

آندره استراماچونی سرمربی سابق تیم استقلال تایید کرد که پیشنهاداتی از آسیا دارد و در حال بررسی این پیشنهادات است. به گزارش خبرنگار مهر، آندره استراماچونی بعد از جدایی از تیم استقلال هنوز سرمربیگری تیم دیگری را بر عهده نگرفته است و در یک سال گذشته به تیم های مختلفی نسبت داده شد.آخرین خبرها از استراماچونی، مذاکره مدیر برنامه او با یکی از تیم های لیگ ستارگان قطر بود که این مربی ایتالیایی به صورت ضمنی آن را تایید کرده است.استراماچونی در گفتگو با «adnkronos » درباره آینده اش گفت: مطمئناً مسئله بزرگ این است که آیا باید به تجربه آسیایی ادامه بدهم؟ کار در آسیا به جز در بعضی از مسائل، برایم خوب بود و شخصیت آسیایی به من داد.وی افزود: پیشنهاداتی به من رسیده است؛ حتی اگر در این لحظه تاریخی که تجربه می کنیم، کمی تردید داشته باشم. خواهیم دید در آینده چه اتفاقی می افتد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " «استراماچونی» در حال بررسی پیشنهادات آسیایی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×