روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "بازیکن مغضوب فرهاد مجیدی به تمرینات استقلال برگشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازیکن مغضوب فرهاد مجیدی به تمرینات استقلال برگشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بازیکنی که از سوی سرمربی تیم فوتبال استقلال و به دلیل بی انضباطی کنار گذاشته شده بود، به تمرینات آبی پوشان برگشت.

بازیکنی که از سوی سرمربی تیم فوتبال استقلال و به دلیل بی انضباطی کنار گذاشته شده بود، به تمرینات آبی پوشان برگشت. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال استقلال که به دلیل بی انضباطی با نظر فرهاد مجیدی سرمربی استقلال از حضور در تمرینات این تیم منع شده بود، در محل تمرین امروز (سه شنبه) تیم فوتبال استقلال با هماهنگی سرمربی و مدیرعامل استقلال حضور یافت و ضمن عذرخواهی از کادرفنی و بازیکنان، به تمرینات استقلال اضافه شد.پیش از این دانشگر از سوی کمیته انضباطی باشگاه استقلال هم جریمه شده بود.گفتنی است، فردا (چهارشنبه) قرار است وکیل محمد دانشگر هم جلسه ای را در خصوص این بازیکن با احمد مددی مدیرعامل استقلال برگزار کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازیکن مغضوب فرهاد مجیدی به تمرینات استقلال برگشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×