روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "چشم انداز استقلال قهرمانی در آسیاست/چرا برای کمالوند سختگیری نشد؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چشم انداز استقلال قهرمانی در آسیاست/چرا برای کمالوند سختگیری نشد؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مربی سابق استقلال گفت: هدف و چشم انداز امروز باشگاه استقلال قهرمانی آسیا است و لازمه رسیدن به این قهرمانی، حفظ تمام داشته ها و تقویت تیم در تمام ابعاد است.

مربی سابق استقلال گفت: هدف و چشم انداز امروز باشگاه استقلال قهرمانی آسیا است و لازمه رسیدن به این قهرمانی، حفظ تمام داشته ها و تقویت تیم در تمام ابعاد است. به گزارش خبرنگار مهر، شوک بزرگی که اخیرا به تیم استقلال وارد شد، جدایی فراز کمالوند مدیر فنی این تیم بود که بلافاصله بعد از حضور کاروان آبی ها در تهران صورت گرفت.در این رابطه علی چینی بازیکن و مربی پیشین تیم استقلال به خبرنگار مهر گفت: اگر برای استقلال در عربستان موفقیتی پیش آمده، حاصل یک کار تیمی و گروهی بوده که کم یا زیاد، کمالوند هم در این موفقیت نقش داشته است. بحث من این است بعد از این موفقیت نباید هارمونی کار در این تیم به هم می خورد؛ پس جدایی کمالوند حداقل روی کاغذ به سود آبی پوشان نیست.مربی پیشین آبی ها تاکید کرد: قطعاً مدیر فنی بودن در تیم بزرگ استقلال که برای قهرمانی آسیا می جنگد نسبت به سرمربی بودن در تیم سایپا که برای بقا در لیگ برتر تلاش می کند ارجح است و شاید خیلی افراد از جمله خود من اگر جای کمالوند بودند این تصمیم را نمی گرفتند.چینی در ادامه بیان داشت: استقلال به سخت ترین حریف در بین ۸ تیم برتر منطقه غرب آسیا خورده و دشوارترین راه را برای راهیابی به مرحله بعدی دارد. تاکید همه کارشناسان بر این است که نه تنها نباید از داشته های این تیم کم می شد، بلکه باید در حد امکان در تمام ابعاد برای آن دیدار بزرگ و حتی بعد از آن تقویت شود.پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: امروز چشم انداز استقلال قهرمانی آسیاست و رسیدن به این هدف به ابزارهایی از جمله حفظ تمام داشته ها نیاز دارد و از آن مهم تر تقویت تیم در تمام ابعاد. ما استقلالی ها متاسفانه خاطرات و تجربه های خوبی در این خصوص نداریم؛ هنوز از یاد نبرده ایم زمانی که در دوران شفر ظرفیت راهیابی به فینال آسیا را داشتیم، با چه مشکلاتی مواجه شدیم و یا بهتر است بگویم چه مشکلاتی برای تیم ایجاد شد.وی افزود: هیات مدیره و مدیریت باشگاه امروز مسئولیت بزرگی بر دوش دارد و این را هم اضافه کنم که هوادار و پیشکسوت هم به دلیل همان اتفاقات گذشته خیلی زمینه ذهنی خوبی ندارد. این مسئله کار را برای مدیران باشگاه دشوار تر کرده و حساسیت را بالا می برد. شاید برای همین است که بعد از جدایی کمالوند بلافاصله این سئوال پیش می آید که چرا باشگاه در این مورد سخت گیری نکرد و به راحتی اجازه جدایی وی داده شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چشم انداز استقلال قهرمانی در آسیاست/چرا برای کمالوند سختگیری نشد؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×