روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "قرارداد سنگین الهلال با سرمربی جدید/ «مورایس» به استقلال نمی‌رسد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قرارداد سنگین الهلال با سرمربی جدید/ «مورایس» به استقلال نمی‌رسد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

با اعلام یک روزنامه عربستانی، قرارداد باشگاه الهلال با سرمربی جدید خود به مدت دو ماه و ۵۰۰ هزار دلار است.

با اعلام یک روزنامه عربستانی، قرارداد باشگاه الهلال با سرمربی جدید خود به مدت دو ماه و ۵۰۰ هزار دلار است. به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه «الریاضیه» عربستان فاش کرد قرارداد «ژوزه مورایس» سرمربی پرتغالی و جدید باشگاه الهلال به مدت دو ماه و به مبلغ ۵۰۰ هزار دلار (بیش از ۱۰ میلیارد تومان) است.در قرارداد ژوزه بندی وجود دارد که در صورت توافق طرفین، این قرارداد قابل تمدید خواهد بود.به این ترتیب در صورتی که قرارداد ژوزه با الهلال تمدید نشود، این مربی در بازی با استقلال ایران در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا روی نیمکت الهلال نخواهد بود.مورایس پیش از این سابقه همکاری با «ژوزه مورینیو» در تیم هایی چون اینترمیلان ایتالیا و رئال مادرید اسپانیا را دارد.بازی های مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان قرار است شهریورماه برگزار شود اما هنوز محل این مسابقه مشخص نیست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قرارداد سنگین الهلال با سرمربی جدید/ «مورایس» به استقلال نمی‌رسد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×