روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی نشست خبری بازی با نفت را هم تحریم کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرهاد مجیدی نشست خبری بازی با نفت را هم تحریم کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

با اعلام باشگاه استقلال، مربیان این تیم در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان حاضر نخواهند شد.

با اعلام باشگاه استقلال، مربیان این تیم در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان حاضر نخواهند شد.به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال استقلال فردا سه شنبه در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان نفت مسجد سلیمان است.قرار بود نشست خبری فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پیش از این بازی ساعت ۱۵ امروز در سازمان لیگ برگزار شود.با این حال باشگاه استقلال خبر داد مجیدی و دستیارانش به دلیل حمایت از حقوق بازیکنان استقلال و اعتراض به شرایط موجود، در نشست شرکت نخواهند کرد.فدراسیون فوتبال پیش از این اعلام کرده بود عدم حضور سرمربیان در نشست خبری جریمه مالی سنگین در پی خواهد داشت و باید دید آیا مجیدی و دیگر مربیانی که در نشست شرکت نمی کنند، شامل این قانون می شود یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرهاد مجیدی نشست خبری بازی با نفت را هم تحریم کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×