روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "شکست پرسپولیس در دربی مانع قهرمانی نمی شود/دوندگی استقلال بالابود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شکست پرسپولیس در دربی مانع قهرمانی نمی شود/دوندگی استقلال بالابود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد این تیم در دربی گفت: شکست مقابل استقلال مهم بود اما سدی برای قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر نیست.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد این تیم در دربی گفت: شکست مقابل استقلال مهم بود اما سدی برای قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر نیست.پایان رأفت در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شکست پرسپولیس مقابل استقلال در ضربات پنالتی که منجر به حذف این تیم در یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور شد، گفت: بازی با کیفیت فنی قابل قبولی را از هر دو تیم شاهد نبودیم. به هر حال استقلال بود که توانست خودش را برنده بازی در ضربات پنالتی کند.مهاجم اسبق این تیم درباره خراب کردن پنالتی های پرسپولیس توسط عیسی آل کثیر و مهدی عبدی افزود: نمی توان به خاطر پنالتی تمام زحمات این بازیکنان را نادیده گرفت. زدن این ضربه در یکی دیدار بسیار حساس واقعا سخت است. به هر دو بازیکن باید حق داد که می خواستند برای موفقیت تیم تلاش کنند. گل های مهمی که این دو بازیکن زدند را نباید فراموش کنیم و لازم است هواداران حواسشان را برای برد در بازی های باقیمانده در لیگ برتر متمرکز کنند تا بازیکنان دچار حاشیه نشوند.وی افزود: پرسپولیس در پاس کاری های خود دچار مشکل شد که آن هم به خاطر دوندگی بالای بازیکنان آبی پوش بود. فکر می کنم استقلال با برنامه قبلی بازی را به پنالتی کشید و توانست برنده شود. آنها خیلی خوب بازی بسته انجام دادند و پرسپولیس را از کار فنی در میانه میدان باز داشتند.مهاجم پیشین پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر کاملا در دسترسش است و باخت در جام حذفی هم مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شکست پرسپولیس در دربی مانع قهرمانی نمی شود/دوندگی استقلال بالابود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×