روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش مدیرعامل پیشین استقلال به مذاکره برای جانشینی مجیدی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش مدیرعامل پیشین استقلال به مذاکره برای جانشینی مجیدی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با انتشار پیامی هرگونه مذاکره با مربی ایرانی برای انتخاب مجیدی را تکذیب و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با انتشار پیامی هرگونه مذاکره با مربی ایرانی برای انتخاب مجیدی را تکذیب و برای وی آرزوی موفقیت کرد. به گزارش خبرنگار مهر، در پی انتشار برخی اخباری مبنی یکسری تلاش ها برای انتخاب جانشین برای فرهاد مجیدی در فصل گذشته و مصاحبه خود مجیدی در این خصوص که در آن گفته بود: «قبل از بازی سپاهان به من گفتند اگر ببازی برکنار می شوی که در ۱۰ روز دو بار سپاهان را بردیم».احمد سعادتمند مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با انتشار پیامی به برخی موارد مطرح شده واکنش نشان داد.سعادتمند در این پیام نوشت؛فرهاد عزیز، بردهای ارزشمند رو تبریک میگم به ویژه برد مقابل پرسپولیس. هیچ وقت با هیچ مربی داخلی برای جانشینی تو صحبت نکردم.هیچ وقت هیچ مصوبه ای برای برکناری ات نه تنظیم کردم و نه تایید. هرگز در دیدارهای مقابل سپاهان و دربی به دنبال تغییرت حتی در صورت باخت نبودم.همونی که خبر نادرست بهت داد در دفترش به دنبال تغییر تو بود اما با همه توانم ازت حمایت کردم... کلاً اخبار غلط بهت رسوندند و هرگز این افراد را نخواهم بخشید. حتی سرمربی استقلال در جام باشگاه های آسیا هم تو بودی.... اما خوب سیاست کردند و این جدایی رقم خورد... برات و برای باشگاه بزرگ استقلال آرزوی بهترین ها را دارم.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش مدیرعامل پیشین استقلال به مذاکره برای جانشینی مجیدی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×