روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "تمرین استقلال با بازگشت بازیکن مصدوم برگزار شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تمرین استقلال با بازگشت بازیکن مصدوم برگزار شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال استقلال تمریناتش را زیر نظر فرهاد مجیدی پیگیری کرد.

تیم فوتبال استقلال تمریناتش را زیر نظر فرهاد مجیدی پیگیری کرد.به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال که خود را برای حضور در بیست و یکمین دوره رقابتهای لیگ برتر آماده می کند، صبح امروز جمعه تمریناتش را زیر نظر فرهاد مجیدی برگزار کرد.در این جلسه تمرینی بازیکنان ابتدا حدود ۳۰ دقیقه به گرم کردن و کارهای سرعتی و بدنی مشغول شدند.در ادامه کادرفنی به تشریح یک تاکتیک تیمی برای بازیکنان پرداخت و سپس بازیکنان به مرور این تاکتیک تیمی در قالب دو تیم مشغول شدند.ابوالفضل جلالی در این تمرین حاضر بود و دقایقی به صورت اختصاصی کار کرد.به جز بازیکنان دعوت شده به تیم ملی بزرگسالان و امید، سایر بازیکنان در این تمرین حضور داشتند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تمرین استقلال با بازگشت بازیکن مصدوم برگزار شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×