روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "نشست هم اندیشی مدیران سرخابی با وزیر ورزش برگزار شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نشست هم اندیشی مدیران سرخابی با وزیر ورزش برگزار شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدیران عامل پرسپولیس و استقلال همراه با دیگر اعضای هیات مدیره این دو باشگاه نشست هم اندیشی با وزیر ورزش برگزار کردند.

مدیران عامل پرسپولیس و استقلال همراه با دیگر اعضای هیات مدیره این دو باشگاه نشست هم اندیشی با وزیر ورزش برگزار کردند. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه هم اندیشی مصطفی آجرلو مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال و مجید صدری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و هیات مدیره سرخپوشان با دکتر سیدحمید سجادی امروز در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.اعضای هیات مدیره هر کدام از باشگاه ها در جلسه ای جداگانه موضوعات و مسائل باشگاه خود را با وزیر ورزش مطرح کردند.این جلسه با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نشست هم اندیشی مدیران سرخابی با وزیر ورزش برگزار شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×