روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "هافبک طراح گل گهر مشکلی برای دیدار با استقلال ندارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هافبک طراح گل گهر مشکلی برای دیدار با استقلال ندارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

هافبک میانی و طراح تیم فوتبال گل گهر سیرجان که دچار مصدومیت شده بود، به شرایط ایده آل رسید و مشکلی برای همراهی تیمش در هفته ششم ندارد.

هافبک میانی و طراح تیم فوتبال گل گهر سیرجان که دچار مصدومیت شده بود، به شرایط ایده آل رسید و مشکلی برای همراهی تیمش در هفته ششم ندارد. به گزارش خبرنگار مهر، از هفته ششم رقابتهای لیگ برتر فوتبال، دو تیم مدعی استقلال و گل گهر روز چهارشنبه در سیرجان به مصاف هم می روند که نتیجه این بازی در معادلات صدر جدول تاثیر گذار است.نوید عاشوری هافبک میانی و خلاق تیم گل گهر سیرجان که در بازی گذشته تیمش مقابل صنعت نفت در نیمه دوم جانشین فرشید باقری شد، در دقایق انتهایی بازی دچار مصدومیت جزیی شد.در حالی که در حضور این بازیکن مقابل استقلال ابهام ایجاد داشت، گفته می شود او به شرایط ایده آل بازگشته و مشکلی برای همراهی تیمش در هفته ششم ندارد.دیدار تیم های استقلال و گل گهر سیرجان مربوط به هفته ششم رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۶ چهارشنبه ۳ آذر در سیرجان برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هافبک طراح گل گهر مشکلی برای دیدار با استقلال ندارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×