روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "چهار هفته دشوار مقابل استقلال و مجیدی/ شروع با یک آشنای قدیمی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چهار هفته دشوار مقابل استقلال و مجیدی/ شروع با یک آشنای قدیمی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال استقلال که در پایان هفته پنجم لیگ برتر در جایگاه دوم جدول قرار دارد، چهار هفته دشوار و سرنوشت ساز پیش رو دارد.

تیم فوتبال استقلال که در پایان هفته پنجم لیگ برتر در جایگاه دوم جدول قرار دارد، چهار هفته دشوار و سرنوشت ساز پیش رو دارد. به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان تهران در ۵ هفته نخست رقابتهای لیگ برتر نتایج خوبی گرفته اند و با ۳ پیروزی، ۲ تساوی، بدون شکست و ۱۱ امتیاز به دلیل تفاضل گل ضعیف تر نسبت به آلومینیوم، در رده دوم جای گرفته اند.شاگردان مجیدی پس از ۳ پیروزی متوالی مقابل هوادار، ذوب آهن و تراکتور، دو تساوی متوالی مقابل فجر سپاسی و نساجی گرفتند و در این دو بازی برای اولین بار گل خوردند و برای اولین بار هم در یک بازی موفق به گلزنی نشدند.استقلال پس از این ۵ هفته، ۴ بازی متوالی با تیم هایی بازی دارند که شاید به مراتب دشوار تر از ۵ بازی ابتدایی آنهاست. شاگردان مجیدی در اولین بازی از چهارگانه دشوارشان میهمان تیم گل گهر سیرجان هستند که این دیدار چهارشنبه همین هفته در سیرجان برگزار می شود. آنها سپس در هفته هفتم به مصاف صنعت نفت می روند که به نظر می رسد شرایط فنی اش پس از بازگشت علیرضا منصوریان به نیمکت این تیم بهتر شده است.شاگردان مجیدی بعد از دیدار با صنعت نفت باید مهم ترین بازی فصل که دربی باشد را انجام دهند؛ و رویارویی این تیم با پرسپولیس روز شنبه ۱۳ آذر در ورزشگاه آزادی خواهد بود. آبی پوشان سپس در فاصله کمتر از یک هفته بعد از دربی در روز پنجشنبه ۱۸ آذر میهمان پیکان هستند که این تیم هم از تیم های خوب این فصل است.۴ بازی پی در پی با ۴ تیم خوب گل گهر، صنعت نفت، پرسپولیس و پیکان می تواند یک چهارگانه سخت را برای فرهاد مجیدی و شاگردانش رقم بزند. ۴ دیداری که امتیازات آنها را می توان در تعیین شرایط نیم فصل نخست و حتی تمام فصل، تاثیر گذار دانست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چهار هفته دشوار مقابل استقلال و مجیدی/ شروع با یک آشنای قدیمی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×