روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "خارجی‌ها همچنان در ترکیب اولیه استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خارجی‌ها همچنان در ترکیب اولیه استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

یکی از دیدارهای مهم هفته ششم لیگ برتر، مصاف بین استقلال و گل گهر است که حساسیت این بازی تنها به دلایل جدولی نیست.

یکی از دیدارهای مهم هفته ششم لیگ برتر، مصاف بین استقلال و گل گهر است که حساسیت این بازی تنها به دلایل جدولی نیست. به گزارش خبرنگار مهر، استقلال و گل گهر برگزار کننده یکی از بازی های مهم و حساس از هفته ششم رقابتهای لیگ برتر هستند. دیداری که تیم های دو طرف میدان تاکنون طعم شکست را نچشیده اند و برنده احتمالی این بازی امتیازاتی به ارزش حقیقی بیشتر از «۳» را به حساب اندوخته هایش واریز می کند.استقلالی ها از دو بازیکن خارجی در این فصل بهره می برند و فرهاد مجیدی سرمربی این تیم هم از عملکرد هر دو بازیکن رضایت دارد. به خصوص کوین یامگا که در حال حاضر بهترین گلزن آبی پوشان نیز می باشد.فرهاد مجیدی در حالی تیمش را آماده حضور مقابل گل گهر می کند که رودی ژستد و کوین یامگا همچنان در تفکرات مجیدی برای حضور در ترکیب اصلی جای دارند و این نشان می دهد مجیدی قصد استفاده از همه داشته های تیمش را در این بازی دارد.یامگا که بازیکنی با قابلیت بازی در چند پست متفاوت است، به احتمال زیاد در این دیدار مهم نیز در پستی به بازی گرفته خواهد شد که خیلی از دروازه تیم حریف دور نباشد. آبی پوشان در ۵ بازی گذشته خود ۵ گل زده اند که ۳ گل از این ۵ گل توسط همین بازیکن به ثمر رسیده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خارجی‌ها همچنان در ترکیب اولیه استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×