روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "ملی پوشی که در استقلال نیمکت نشین شد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ملی پوشی که در استقلال نیمکت نشین شد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بازیکنی که سابقه همراهی کردن تیم ملی ایران را دارد، این روزها در استقلال تبدیل به یک نیمکت نشین محض شده است.

بازیکنی که سابقه همراهی کردن تیم ملی ایران را دارد، این روزها در استقلال تبدیل به یک نیمکت نشین محض شده است. به گزارش خبرنگار مهر، عارف آقاسی مدافع میانی که در لیست انتظار تیم ملی هم حضور دارد، یکی از خریدهای این فصل آبی پوشان بود که همراه با زبیر نیک نفس از فولاد به جمع آبی پوشان پیوست. این مدافع میانی ۲۴ ساله در حالی که ۵ هفته از لیگ گذشته تنها در یک بازی آن هم به عنوان بازیکن جانشین در دقایق پایانی به بازی رفت و بیشتر از این شانس بازی پیدا نکرده است.آقاسی یک مدافع میانی است و این روزها ترکیب ۳ نفره خط دفاعی آبی پوشان از محمد حسین مرادمند، سیاوش یزدانی و محمد دانشگر تشکیل شده است و بعید به نظر می رسد به جز شرایط خاص، مجیدی قصد تغییر در این ترکیب را داشته باشد.آقاسی در این فصل تنها در هفته سوم و دیدار مقابل تراکتور از دقیقه ۷۷ جانشین سیاوش یزدانی شد و ۱۳ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد تا در بین ۲۲ بازیکنی که در این ۵ هفته برای آبی پوشان به میدان رفته اند، بعد از رضا آذری دومین بازیکنی باشد که دارای کمترین میزان بازی است. باید دید در هفته های آینده چه شرایطی در استقلال ایجاد می شود و آیا آقاسی فرصت بیشتری برای بازی پیدا می کند یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ملی پوشی که در استقلال نیمکت نشین شد! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×