روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "حریفان استقلال و سپاهان در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حریفان استقلال و سپاهان در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

دو نماینده ایران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهند رفت.

دو نماینده ایران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهند رفت. به گزارش خبرنگار مهر، فوتبال ایران همانند سال گذشته دو سهمیه مستقیم و دو سهمیه غیر مستقیم برای حضور در لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا دارد. پرسپولیس و فولاد به دلیل قهرمانی در لیگ و جام حذفی سهمیه مستقیم ایران محسوب می شوند و استقلال و سپاهان باید در مرحله پلی آف بازی کنند.طبق اعلام سایت سایت آماری footyrankings، استقلال در مرحله پلی آف با بنی یاس امارات دیدار می کند و سپاهان هم حریف الشارجه امارات خواهد بود. همچنین پرسپولیس که قهرمان لیگ ایران شده است، به احتمال زیاد در سید نخست قرعه کشی در کنار تیم های السد (قهرمان قطر)، الهلال (قهرمان عربستان)، الجزیره (قهرمان امارات) و الدحیل قرار می گیرد و در مرحله گروهی با این تیم ها همگروه نخواهد شد.فولاد هم احتمالا در سید دوم در کنار الفیصلی عربستان، شباب الاهلی امارات، الریان قطر و الشباب عربستان قرار می گیرد.اگر این ادعای سایت footyrankings محقق شود، احتمال دارد پرسپولیس با شباب الاهلی و بازیکنان ایرانی اش از جمله احمد نورالهی و مهدی قایدی روبرو شود و یا با تیم الریان که در سید دوم قرار دارد و شجاع خلیل زاده در این تیم بازی می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حریفان استقلال و سپاهان در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×