روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "مجوز قطعی afc برای سه باشگاه ایرانی/استقلال و پرسپولیس تعلیق شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجوز قطعی afc برای سه باشگاه ایرانی/استقلال و پرسپولیس تعلیق شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کنفدراسیون فوتبال اسیا در حالی اسامی باشگاه های دارای صلاحیت برای حضور در لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ را اعلام کرده است که استقلال و پرسپولیس مجوز مشروط دریافت کرده اند و سه باشگاه مجوز قطعی گرفتند.

به گزارش خبرنگار مهر، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام به انتشار لیست باشگاه های دارای مجوز برای حضور در لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا کرد.طبق اعلام رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا تنها باشگاه های فولاد خوزستان، گل گهر سیرجان و سپاهان اصفهان مجوز قطعی حضور در این رقابت ها را دریافت کردند.نام استقلال و پرسپولیس هم در این لیست AFC دیده می شود اما حضور آنها در لیگ قهرمانان آسیا تعلیقی و مشروط می باشد. به این معنا که استقلال و پرسپولیس باید تضمین های مد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا را ظرف سه ماه آینده عملی و جریمه در نظر گرفته شده را پرداخت کنند. همچنین کشوری نظیر ژاپن ۵۵ درخواست برای صدور مجوز حرفه ای داشته است که تنها ۴ باشگاه آن تأیید شده اند و ۵۰ باشگاه نیز مجوز مشروط دریافت کرده اند.کنفدراسیون فوتبال آسیا در حالی اسامی باشگاه های قطعی دارای مجوز در لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ و همچنین سهمیه های مشروط را اعلام کرده است که جزئیاتی درباره آن نداده است.باید منتظر ماند کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم نهایی خود را چه زمانی رسانه ای می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجوز قطعی afc برای سه باشگاه ایرانی/استقلال و پرسپولیس تعلیق شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×