روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "هافبک تیم فوتبال استقلال کنار گذاشته شد/ تصمیم‌گیری با باشگاه - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هافبک تیم فوتبال استقلال کنار گذاشته شد/ تصمیم‌گیری با باشگاه - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

با نظر فرهاد مجیدی، هافبک چپ پای استقلال پس از تمرین امروز در اختیار باشگاه قرار گرفت تا وضعیت وی مشخص شود.

با نظر فرهاد مجیدی، هافبک چپ پای استقلال پس از تمرین امروز در اختیار باشگاه قرار گرفت تا وضعیت وی مشخص شود. به گزارش خبرنگار مهر، بابک مرادی هافبک چپ پای آبی پوشان که در این فصل فرصت بازی پیدا نکرد و در روزهای اخیر هم در خصوص او حاشیه هایی ایجاد شده بود، امروز باوجود حضور در تمرین گروهی آبی پوشان، در اختیار باشگاه قرار گرفت.بنا بر این گزارش، در پایان تمرین این موضوع از سوی مجیدی به مرادی اعلام شد. استقلالی ها در آستانه سفر به سیرجان و دیدار با گل گهر قرار دارند و بابک مرادی نه تنها غایب قطعی این دیدار است، بلکه ممکن است به درب خروجی استقلال هم نزدیک شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هافبک تیم فوتبال استقلال کنار گذاشته شد/ تصمیم‌گیری با باشگاه - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×