روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "سوال مهم در اردوی استقلال/ مجیدی همچنان به رضایی اعتماد می‌کند؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سوال مهم در اردوی استقلال/ مجیدی همچنان به رضایی اعتماد می‌کند؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال استقلال در حالی فردا به مصاف گل گهر سیرجان می رود که یکی از موضوعات مهم این مسابقه این است که چه کسی در این مسابقه درون دروازه استقلال قرار می گیرد.

تیم فوتبال استقلال در حالی فردا به مصاف گل گهر سیرجان می رود که یکی از موضوعات مهم این مسابقه این است که چه کسی در این مسابقه درون دروازه استقلال قرار می گیرد. به گزارش خبرنگار مهر، شوک بزرگی که فرهاد مجیدی در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر به تیمش وارد کرد، استفاده از یک دروازه بان جوان به اسم علیرضا رضایی بود که پیش از این از او به عنوان دروازه بان سوم آبی پوشان یاد می شد و این اتفاق در حالی افتاد که همزمان با حضور رضایی جوان درون دروازه آبی پوشان، حسینی باتجربه نیمکت نشین و مظاهری باتجربه تر خانه نشین شد.رضایی در اولین آزمون خود با پیراهن استقلال سربلند بیرون آمد تا فرهاد مجیدی هم از انتخابش پشیمان نشده باشد. این دروازه بان جوان در چند نوبت با واکنش های خوبش مانع از باز شدن دروازه آبی پوشان شد تا در شکل گیری اولین کلینشیت او در نخستین آزمون در استقلال، خودش بیشترین نقش را داشته باشد.عملکرد خوب رضایی در دیدار مقابل نساجی این سئوال مهم را پیش می آورد که آیا مجیدی در دیدار مهم و خارج از خانه با تیم مدعی گل گهر باز هم قصد اعتماد به این دروازه بان جوان را دارد یا او پس از شوکی که به دو دروازه بان باتجربه تیمش وارد کرد، مقابل گل گهر که هدایت آن بر عهده امیر قلعه نویی است، بار دیگر از بین مظاهری و حسینی دروازه بان اصلی تیمش را انتخاب می کند.این سئوالی است که حتی نزدیکترین افراد به مجیدی هم پاسخ آن را نمی دانند و در مدت زمانی که به دیدار آبی پوشان تهران و سیرجان مانده، دروازه بان های استقلال فرصت دارند تا با عملکرد خوب شان در تمرین نظر سرمربی را برای حضور در ترکیب اصلی جلب نمایند.دیدار تیم های استقلال و گل گهر ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۳ آذر به میزبانی گل گهر در سیرجان برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سوال مهم در اردوی استقلال/ مجیدی همچنان به رضایی اعتماد می‌کند؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×