روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیس باید به مسیر همیشگی بازگردد/ نفت آبادان پرقدرت نیست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیس باید به مسیر همیشگی بازگردد/ نفت آبادان پرقدرت نیست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس بااشاره به نتایج این تیم در هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: ریتم فنی پرسپولیس همچون سالهای قهرمانی گذشته نیست.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس بااشاره به نتایج این تیم در هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: ریتم فنی پرسپولیس همچون سالهای قهرمانی گذشته نیست.حسین عبدی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره میزبانی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال گفت: مشکل اصلی پرسپولیس مربوط به ۵ دیدار ابتدایی و ۸ امتیازی که از آن گرفته اند نیست بلکه ایراد در شیوه بازی تیمی است که ۵ سال متوالی قهرمان شده است.وی با اشاره به انتقاد هواداران و برخی پیشکسوتان از عملکرد سرخپوشان پایتخت گفت: واژه بحران برای شرایط فعلی پرسپولیس بسیار بزرگ است و فکر نمی کنم این تیم با مشکل جدی روبرو شده باشد. طبیعی است فشار روحی روی تیمی که مدام قهرمان می شود بالا برود. این تیم ضمن نیاز به انرژی مثبت باید نگرش فنی خود را کم اشتباه تر از همیشه کند.کارشناس فوتبال ایران درباره تغییرات متوالی در ترکیب پرسپولیس تاکید کرد: مشکل اصلی در ریتم فنی این تیم است. شاید خیلی ها بگویند پرسپولیس برای انتخاب هافبک بازی ساز و بازیکنی که پشت مهاجم باید بازی کند مشکل دارد اما به نظرم این تیم از لحاظ استراتژی با مشکلات جدی روبرو است.عبدی یادآور شد: سرعت تصمیم گیری برخی بازیکنان در لحظات حساس داخل زمین پایین است. کادر فنی پرسپولیس باید فکری برای بازی تأخیری بازیکنان خود کند.وی درباره تأثیر مشکلات مدیریتی در نتایج هفته های ابتدایی پرسپولیس یادآور شد: سیستم باشگاهداری تیم هایی نظیر استقلال و پرسپولیس پر از ایراد است. آنها مواقعی خصوصی و گاهی هم دولتی محسوب می شوند. وضعیت یک بام و دو هوای فعلی هیچ کمکی به ساختار باشگاهداری فوتبال ایران نمی کند.عبدی بار دیگر با اشاره به دیدار پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان گفت: بازی های قبلی این تیم را دیده ام و فکر نمی کنم صنعت نفت قدرت کافی برای گرفتن امتیاز از پرسپولیس را داشته باشد اما فکر می کنم باز هم پرسپولیس است که با تمرکز می تواند سه امتیاز را بگیرد.وی در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنان جدید پرسپولیس در ۵ هفته ابتدایی باید به فرم ایده آل و هماهنگی لازم می رسیدند. آنها باید قدر موقعیت فعلی را بدانند. کمتر بازیکنی فرصت کافی برای تکرار اشتباهات فردی و ماندن در ترکیب اصلی پرسپولیس را دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیس باید به مسیر همیشگی بازگردد/ نفت آبادان پرقدرت نیست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×