روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "کوین یامگا در کنار سرور جباروف و کرار جاسم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کوین یامگا در کنار سرور جباروف و کرار جاسم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بازیکن خارجی آبی پوشان که اولین فصل حضورش در این تیم را تجربه می کند، در بین ۱۰ گلزن برتر خارجی تاریخ این باشگاه جای گرفت.

بازیکن خارجی آبی پوشان که اولین فصل حضورش در این تیم را تجربه می کند، در بین ۱۰ گلزن برتر خارجی تاریخ این باشگاه جای گرفت. به گزارش خبرنگار مهر، کوین یامگا مدافع خارجی تیم استقلال که اولین فصل حضورش در این تیم را تجربه می کند، تنها بعد از ۱۲ بازی در این تیم نام خود را در بین ۱۰ گلزن برتر خارجی تاریخ این باشگاه جای داد.یامگا در پایان هفته چهاردهم با ۶ گل در ۱۲ بازی، آمار یک گل به ازای هر ۲ بازی را از خود به جای گذاشت و با این تعداد گل در کنار سرور جباروف و جاسم کرار، به صورت مشترک ششمین گلزن برتر تاریخ این باشگاه شد.در حال حاضر شیخ دیاباته با ۲۷ گل زده در ۴۷ بازی بهترین گلزن خارجی تاریخ این باشگاه است و مامه تیام با ۱۳ گل در ۱۳ بازی دومین گلزن خوب خارجی این باشگاه است. جی لوید ساموئل با ۱۰، گوران یرکوویچ با ۹ و فابیو جانواریو با ۸ گل دیگر گلزنان برتر خارجی باشگاه استقلال هستند که ممکن است کوین یامگا با ادامه این روند گلزنی بتواند جایگاه خود را در این جدول بالاتر ببرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کوین یامگا در کنار سرور جباروف و کرار جاسم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×