روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "پیشنهاد رسمی و ۵ میلیون یورویی هال‌سیتی برای مهاجم تیم ملی ایران - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیشنهاد رسمی و ۵ میلیون یورویی هال‌سیتی برای مهاجم تیم ملی ایران - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

با اعلام دو خبرنگار ترکیه ای، باشگاه هال سیتی انگلیس پیشنهاد رسمی و ۵ میلیون یورویی خود را برای جذب اللهیار صیادمنش به باشگاه فنرباغچه ارائه کرده است.

با اعلام دو خبرنگار ترکیه ای، باشگاه هال سیتی انگلیس پیشنهاد رسمی و ۵ میلیون یورویی خود را برای جذب اللهیار صیادمنش به باشگاه فنرباغچه ارائه کرده است. به گزارش خبرنگار مهر، اللهیار صیادمنش که بعد از اتمام قرارداد قرضی با تیم زوریا لوهانسک اوکراین به تیم فنرباغچه ترکیه بازگشته است، احتمالاً یک نقل و انتقال دیگر را تجربه کند.لیست بازیکنان خارجی فنرباغچه در حال حاضر پر است و این باشگاه قصد دارد مهاجم ۲۰ ساله و ایرانی خود را که تا سال ۲۰۲۴ قرارداد دارد، به تیم دیگری بفروشد.در روزهای گذشته از دو باشگاه اندرلخت بلژیک و هال سیتی انگلیس به عنوان دو مقصد احتمالی صیادمنش یاد شد. این بازیکن حتی در مصاحبه با رسانه های ایران این دو پیشنهاد را تایید و اعلام کرد احتمال ماندنش در فنرباغچه با این شرایط کم است.«آکون ایلیچالی» مالک باشگاه هال سیتی ترکیه ای است و روی انتقال بازیکنان از لیگ ترکیه به هال سیتی نظرات مثبتی دارد. او و باشگاه هال سیتی که بازی های صیادمنش را زیر نظر داشتند، این مهاجم را برای تقویت در نقل و انتقالات زمستانی و فصل های بعد زیر نظر داشتند.امروز دو خبرنگار سرشناس ترکیه ای خبر دادند ایلیچالی پیشنهاد ۵ میلیون یورویی و رسمی خود را برای به خدمت گرفتن صیادمنش به فنرباغچه ارائه کرده است و احتمالاً مهاجم تیم ملی ایران به چمپیونشیپ انگلیس منتقل بشود.«گوکمن اوزجان» خبرنگار ترکیه ای در توییتر خود نوشت: «باشگاه هال سیتی تحت هدایت آکون ایلیچالی به فنرباغچه پیشنهاد ۵ میلیون یورویی برای اللهیار صیادمنش داد. اختلاف مذاکرات در حال حاضر ۲ میلیون یورو است. احتمال تمام شدن این انتقال وجود دارد.»همچنین «یاگیز صابونچواغلو» دیگر خبرنگار ترکیه ای هم اعلام کرد که هال سیتی پیشنهاد رسمی را به فنرباغچه ارائه کرده و مبلغ پیشنهادی ۵ میلیون یورو است.صیادمنش در سال ۲۰۱۹ با مبلغ ۷۵۰ هزار یورو از تیم استقلال ایران راهی فنرباغچه شد و در صورتی که با ۵ میلیون یورو راهی هال سیتی شود، سود زیادی برای فنرباغچه رقم خواهد زد.گفته می شود باشگاه استقلال ایران هم طبق بندی که قرارداد انتقال این مهاجم با فنرباغچه قرار داده شده است، از انتقال اول و دوم صیادمنش به تیم های دیگر به ترتیب ۲۰ و ۱۷ درصد سهم می برد. در این صورت و با فروش ۵ میلیون یورویی، استقلال نزدیک به ۳۰ میلیارد تومان سود خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیشنهاد رسمی و ۵ میلیون یورویی هال‌سیتی برای مهاجم تیم ملی ایران - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×