روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "مجیدی درآستانه تاریخ‌سازی بااستقلال/نفت رکورد فرهاد را می سوزاند؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجیدی درآستانه تاریخ‌سازی بااستقلال/نفت رکورد فرهاد را می سوزاند؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال استقلال در حالی در آستانه قهرمانی نیم فصل قرار دارد که فرهاد مجیدی سرمربی این تیم نیز در آستانه تاریخ سازی با این تیم قرار گرفته است.

تیم فوتبال استقلال در حالی در آستانه قهرمانی نیم فصل قرار دارد که فرهاد مجیدی سرمربی این تیم نیز در آستانه تاریخ سازی با این تیم قرار گرفته است. به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در هفته چهاردهم رقابتهای لیگ برتر میهمان نفت مسجد سلیمان است و آنها در حالی این دیدار را انجام می دهند که با ۳ اختلاف امتیاز نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده خود در صدر جدول قرار داشته و در آستانه قهرمانی نیم فصل هستند.استقلالی ها که می روند با صدرنشینی نیم فصل نخست را به اتمام برسانند، تنها تیم بدون شکست هستند و در صورتی که در مسجد سلیمان هم شکست نخورند، برای اولین بار در همه ادوار لیگ برتر یک نیم فصل را بدون پذیرفتن شکست به انتها رسانده اند که این رکورد به نام فرهاد مجیدی برای آنها ثبت خواهد شد.باوجود انتقاداتی که از نحوه بازی های استقلال صورت می گیرد و با اینکه اغلب پیروزی های این تیم با حداقل تفاضل گل و بردهای اقتصادی بوده است، اما آبی پوشان با بهترین آمارها در تمام آیتم های جدولی در آستانه رسیدن به پایان نیم فصل هستند و می توانند برای اولین بار ۱۵ بازی نخست خود در لیگ برتر را بدون شکست پشت سر بگذارند.آبی پوشان در ۱۴ بازی قبلی خود ۹ پیروزی و ۵ تساوی را تجربه کرده اند که در صورت پیروزی در مسجد سلیمان تعداد بردهای خود در این فصل را دو رقمی کرده و با روحیه ای مضاعف نیم فصل دوم را آغاز می کند.دیدار تیم های استقلال و نفت مسجد سلیمان از هفته چهاردهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ به میزبانی نفت در مسجد سلیمان برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجیدی درآستانه تاریخ‌سازی بااستقلال/نفت رکورد فرهاد را می سوزاند؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×