روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "هافبک میانی و جدید استقلال از برزیل می‌آید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هافبک میانی و جدید استقلال از برزیل می‌آید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

یکی از نقاط ضعف تیم استقلال در نیم فصل نخست که بسیاری از کارشناسان هم به آن اشاره کردند، فقدان یک هافبک بازی ساز در میانه میدان بود.

یکی از نقاط ضعف تیم استقلال در نیم فصل نخست که بسیاری از کارشناسان هم به آن اشاره کردند، فقدان یک هافبک بازی ساز در میانه میدان بود.به گزارش خبرنگار مهر، در حالی به هفته پایانی نیم فصل نخست رسیده ایم که تیم استقلال با عملکردی بهتر از دیگر تیم ها در صدر جدول رده بندی قرار گرفته و تنها تیم بدون شکست مسابقات است. آبی پوشان در حالی با نتایج خوب شان در صدر جدول قرار گرفته و در آستانه صدرنشینی در پایان نیم فصل هستند که در تمام طول فصل از فقدان یک هافبک بازی ساز و خلاق رنج بردند و در اولویت نقل و انتقالات نیم فصل به خدمت گرفتن یک بازیکن در این پست است.فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی مقابل مس رفسنجان خبر از خرید دو بازیکن خارجی (یک آسیایی و یک غیر آسیایی) داد که یکی از این دو در همین پست هافبک بازی ساز می باشد.با اینکه گزینه های متعددی برای این پست به استقلال معرفی شده است، اما یکی از گزینه های مهمی که به این باشگاه معرفی شده بازیکنی از کشور برزیل است که در صورت نهایی شدن این انتقال، آبی ها می توانند در نیم فصل دوم از یک هافبک طراح و با تجربه استفاده کنند. این در حالی است که گفته می شود در لیست خروجی های استقلال، یک یا دو هافبک هم وجود دارند تا آنها بتوانند از خریدهای جدید خود استفاده نمایند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هافبک میانی و جدید استقلال از برزیل می‌آید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×