روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال یک نفس تا قهرمانی نیم فصل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال یک نفس تا قهرمانی نیم فصل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار از نیم فصل نخست رقابتهای لیگ برتر امروز در مسجد سلیمان تیم نفت این شهر را ملاقات می کند.

تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار از نیم فصل نخست رقابتهای لیگ برتر امروز در مسجد سلیمان تیم نفت این شهر را ملاقات می کند.به گزارش خبرنگار مهر، از هفته چهاردهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور، تیم فوتبال استقلال صدرنشین این رقابت ها امروز در مسجد سلیمان با تیم نفت دیدار می کند و دو تیم در حالی برای این دیدار به مصاف هم می روند که استقلال با ۳۲ امتیاز در صدر و نفت با ۱۱ امتیاز در رده پانزدهم جدول حضور دارند و جایگاه دو تیم در جدول نشان از انگیزه های فراوان اما متفاوت آنها برای رسیدن به پیروزی در این بازی می دهد.فرهاد مجیدی که تیمش را بدون شکست به هفته پانزدهم رسانده برای این بازی مهم و خارج از خانه محمد دانشگر را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.آبی پوشان با ۲۱ گل بهترین خط حمله مسابقات را دارند و کوین یامگا با ۶ گل بهترین گلزن این تیم و دومین گلزن برتر مسابقات است که البته ۴ گل از این ۶ گل را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده است. آبی پوشان با کسب ۶ پنالتی یکی از تیم های پنالتی بگیر این مسابقات هستند و این می تواند زنگ خطری باشد برای مدافعان تیم نفت مسجد سلیمان که با ۱۵ گل خورده یکی از خطوط ضعیف دفاعی این فصل را دارند و در فاز دفاعی کاملاً آسیب پذیر هستند.مهم ترین بحران تیم نفت مسجد سلیمان نیمکت و وضعیت نامشخص سرمربی آن است که مشخص نیست آنها امشب با هدایت چه فردی به مصاف آبی پوشان می روند.دیدار تیم های استقلال و نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۵:۳۰ امروز و با قضاوت حمید حاج ملک و کمک محمد راهی - حمیدرضا افشون در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان به مصاف هم می روند. داور چهارم این دیدار هم کمیل غلامی است و بر امر داوری خداداد افشاریان نظارت دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال یک نفس تا قهرمانی نیم فصل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×