روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "پیروزی استقلال مقابل نفت در نیمه نخست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیروزی استقلال مقابل نفت در نیمه نخست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال استقلال در نیمه نخست بازی با نفت مسجد سلیمان به پیروزی رسید.

تیم فوتبال استقلال در نیمه نخست بازی با نفت مسجد سلیمان به پیروزی رسید. به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر امروز پنجشنبه میهمان تیم نفت مسجد سلیمان است که نیمه نخست این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال ‏‬به پایان رسید.امیرحسین حسین زاده (۱۶) برای استقلال در این بازی گلزنی کرد.نیمه نخست بازی دو تیم جذابیت چندانی نداشت و موقعیت زیادی روی دروازه ها خلق نشد. در دقیقه ۱۳ تیم نفت با ضربه سر محمد بلبلی یک فرصت نصف و نیمه ایجاد کرد که این ضربه از کنار دروازه به اوت رفت.در دقیقه ۱۶ استقلال با شوت حسین زاده از حریفش پیش افتاد و این برتری را تا پایان نیمه نخست حفظ کرد. تلاش نفت برای به تساوی کشاندن بازی ثمری نداشت و بهترین موقعیت این تیم توسط عماد میرجوان در دقایق پایانی این نیمه به اوت رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیروزی استقلال مقابل نفت در نیمه نخست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×