روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "محرومیت بازیکن خارجی استقلال از بازی با هوادار - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محرومیت بازیکن خارجی استقلال از بازی با هوادار - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بهترین گلزن تیم استقلال با دریافت کارت در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان دیدار هفته شانزدهم آبی پوشان را از دست داد.

بهترین گلزن تیم استقلال با دریافت کارت در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان دیدار هفته شانزدهم آبی پوشان را از دست داد. به گزارش خبرنگار مهر، کوین یامگا مدافع راست و بهترین گلزن تیم استقلال در آخرین دقایق دیدار این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان با کارت زرد داور جریمه شخصی شد که به واسطه دریافت این اخطار، دیدار هفته آینده تیمش را از دست داد.یامگا که پیش از این ۳ بار با کارت زرد داوران جریمه شده بود، در این دیدار برای بار چهارم اخطار گرفت تا از حضور مقابل هوادار در هفته شانزدهم محروم باشد.یامگا پس از مرادمند (۲ بار) و دانشگر سومین بازیکن استقلال است که طعم محرومیت را پس از جرایم شخصی داوران چشیده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محرومیت بازیکن خارجی استقلال از بازی با هوادار - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×