روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "وزیر ورزش: برای حذف استقلال و پرسپولیس به cas شکایت کردیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وزیر ورزش: برای حذف استقلال و پرسپولیس به cas شکایت کردیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

وزیر ورزش و جوانان از ارسال شکایت به دادگاه عالی ورزش (CAS) در پی تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا و حذف باشگاه های استقلال و پرسپولیس خبر داد.

وزیر ورزش و جوانان از ارسال شکایت به دادگاه عالی ورزش (CAS) در پی تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا و حذف باشگاه های استقلال و پرسپولیس خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جریان سفر خود به بندر خمیر در خصوص موضوع حذف تیم های استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در حال حاضر اعتراض خود را به دادگاه رسیدگی CAS داده ایم. امروز هم نامه ای از فدراسیون فوتبال برای ارسال به AfC جهت رسیدگی به مشکل سرخابی ها و تیم گل گهر در حال تهیه و تنظیم است.وی یادآور شد: با توجه به اقداماتی که انجام شده اگر این رای به هر دلیلی اجرایی شود، رسالت و ارزش این دو تیم از بین نخواهد رفت و با وجود هیئت مدیره و مدیرانی قوی که سرخابی ها دارند بازهم شاهد موفقیت استقلال و پرسپولیس در آسیا خواهیم بود.سجادی افزود: امیدوارم از این فرصت بتوانیم استفاده کنیم و رای صادر شده را برگردانیم و شاهد حضور دو تیم مردمی کشورمان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باشیم. اگر این رای تغییر نکرد این دو تیم بایستی با شور و نشاط بیشتر و منسجم تر و هدفمندتر فعالیت کنند.وی تصریح کرد: با توجه به اینکه هنوز مهلت قانونی سپری نشده است، فعلاً این فرصت وجود دارد که بتوانیم برای این باشگاه ها کاری انجام دهیم و شرایط مورد پیش بینی و برنامه ریزی است.وزیر ورزش و جوانان با اشاره به فراز و فرودهای دنیای ورزش گفت: حوزه معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان برنامه های مفصلی برای جشن صعود تیم ملی در صورت برد مقابل تیم ملی عراق دارد و باید خودمان را برای یک جشن ملی آماده کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وزیر ورزش: برای حذف استقلال و پرسپولیس به cas شکایت کردیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×