روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "پیروزی‌های استقلال دو رقمی شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیروزی‌های استقلال دو رقمی شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال استقلال با پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان اولین تیمی در لیگ برتر شد که تعداد پیروزی های خود را دو رقمی کرد.

تیم فوتبال استقلال با پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان اولین تیمی در لیگ برتر شد که تعداد پیروزی های خود را دو رقمی کرد. به گزارش خبرنگار مهر، از هفته پانزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور تیم استقلال در مسجد سلیمان توانست میزبانش نفت را با ۳ گل شکست دهد تا جایگاه خود را با ۳۵ امتیاز در صدر جدول تثبیت کند.این پیروزی دهمین برد آبی پوشان در این فصل بود که در پانزدهمین بازی فصل به دست آمد تا شاگردان مجیدی نه تنها معدل امتیازی گیری بهتر از ۲ امتیازی به ازای هر یک بازی داشته باشند، بلکه اولین تیمی در این فصل باشند که تعداد پیروزی های خود را دو رقمی کرده و به عدد ۱۰ رساندند.در این دیدار کوین یامگا که با دریافت کارت زرد از دیدار بعدی آبی پوشان محروم شد با یک گل و یک پاس گل به همراه امیر حسین حسین زاده با ۲ گل بهترین عملکرد را داشتند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیروزی‌های استقلال دو رقمی شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×