روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال به یازدهمین کلین شیت خود دست یافت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال به یازدهمین کلین شیت خود دست یافت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم استقلال که دارای بهترین آمار در فاز دفاعی است، در هفته پانزدهم موفق شد یازدهمین کلین شیت خود را در این فصل به دست آورد.

تیم استقلال که دارای بهترین آمار در فاز دفاعی است، در هفته پانزدهم موفق شد یازدهمین کلین شیت خود را در این فصل به دست آورد. به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان تهران برای ثبت قهرمانی نیم فصل خود در هفته پانزدهم در یک دیدار یک طرفه میزبان خود نفت مسجد سلیمان را با ۳ گل شکست دادند تا فرهاد مجیدی با پشت سر گذاشتن یک نیم فصل بدون شکست و ثبت بهترین آمارها در تمام آیتم های جدولی تاریخ سازی کند.استقلالی ها علاوه بر اینکه با ۳۵ امتیاز قهرمان نیم فصل شده و تعداد پیروزی های خود را به عدد ۱۰ رساندند و تنها تیم بدون شکست جدول شدند، با ۲۴ گل زده و ۵ گل خورده صاحب بهترین خط دفاع و حمله لیگ هم شدند. آبی پوشان در مسجد سلیمان هم دروازه خود را بسته نگه داشتند که این یازدهمین کلین شیت آنها در پایان هفته پانزدهم بود.دروازه آبی پوشان در نیم فصلی که از لیگ برتر سپری شد تنها در ۴ بازی مقابل صنعت نفت، فجر سپاسی، آلومینیوم و مس رفسنجان باز شد و در سایر دیدارهایی که انجام دادند موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شدند تا در کنار تمام آیتم های جدولی که در آن بهترین شدند، با ۱۱ کلین شیت در ۱۵ بازی بهترین عملکرد را هم در این زمینه داشتند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال به یازدهمین کلین شیت خود دست یافت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×