روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال در نیم فصل دوم باید ترمیم شود/ هدف من نباختن بود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال در نیم فصل دوم باید ترمیم شود/ هدف من نباختن بود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: هدف من در نیم فصل نخست لیگ نباختن و دریافت کمترین گل بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: هدف من در نیم فصل نخست لیگ نباختن و دریافت کمترین گل بود. به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد مجیدی بعد از پیروزی ۳ بر صفر استقلال برابر نفت مسجد سلیمان در هفته پانزدهم لیگ برتر گفت: در کل بازی خوبی بود. با توجه به اینکه شرایط زمین کیفیت خوبی نداشت، ولی به نظرم استقلال در هر دو نیمه تیم برتر میدان بود. از بازیکنانم تشکر می کنم. آن ها خیلی خوب بازی کردند. تیم نفت هم خیلی خوب بازی کرد و در کل می توانم بگویم بازی خوبی را شاهد بودیم.وی در خصوص ضعف استقلال در موقعیت سازی و دادن فرصت به حریفانش تصریح کرد: نکاتی هست که باید در نیم فصل دوم آن ها را ترمیم کنیم. من از بازیکنانم ممنون هستم و به آن ها تبریک می گویم.سرمربی استقلال تاکید کرد: به چیزی که هدف من در نیم فصل بود، رسیدیم. هدف من نباختن و کمترین گل خورده بود. به بازیکنانم بابت قهرمانی نیم فصل تبریک می گویم ولی چیزی که برای من مهم بود، شخصیت تیمی و نباختن و کم گل خوردن بود که بچه های تیمم سهم زیادی در این موضوع داشتند.مجیدی همچنین گفت: قطعاً در نیم فصل دوم باید محکم تر و بهتر بازی کنیم. خیلی مسائل هست که باید به آن ها برسیم و خود را ترمیم کنیم تا تیم بهتری در نیم فصل دوم شویم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال در نیم فصل دوم باید ترمیم شود/ هدف من نباختن بود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×