روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "نقش پررنگ تعویض‌های استقلال در مهم ترین پیروزی فصل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نقش پررنگ تعویض‌های استقلال در مهم ترین پیروزی فصل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم استقلال در حالی با یک گل شهرخودرو را شکست داد که بازیکنان تعویضی این تیم اصلی ترین نقش را در زدن این گل داشتند.

تیم استقلال در حالی با یک گل شهرخودرو را شکست داد که بازیکنان تعویضی این تیم اصلی ترین نقش را در زدن این گل داشتند. به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در هفته بیست و پنجم لیگ برتر موفق شد با یک گل میهمانش شهرخودرو را شکست دهد که می توان این نتیجه را مهم ترین یا یکی از مهم ترین پیروزی های این فصل آبی پوشان دانست.شاگردان مجیدی در حالی در این بازی پیروز شدند که این اتفاق را به سختی و با گلی دیرهنگام رقم زدند تا یکی از دشوار ترین پیروزی های این فصل خود را مقابل تیم قعرنشین شهرخودرو تجربه کنند.آبی پوشان علیرغم اینکه از ابتدای نیمه دوم با میل تهاجمی زیادی در زمین حضور یافتند و بارها به دروازه میهمان شان نزدیک شدند، اما همواره دست خالی باز می گشتند تا در شبی که برای افزایش فاصله امتیازی شان با تیم دوم نیاز مبرم به امتیازات کامل این بازی خانگی داشتند، کار برای شان دشوار تر شود.اولین تعویض زود جواب دادجابجایی چشمی از قلب خط دفاعی به مرکز زمین در روز نیمکت نشینی نیک نفس را می توان تصمیمی قابل انتقاد از کادر فنی آبی پوشان دانست که مجیدی خیلی زود و از ابتدای نیمه دوم با یک تعویض آن را اصلاح کرد.با اینکه نیک نفس در همان اولین لحظات ورودش به زمین اخطار گرفت، اما حضور وی باعث برتری خط میانی آبی پوشان در نیمه دوم شد تا به این وسیله آنها بهتر و بیشتر بتوانند روی دروازه شهرخودرو حضور موثر داشته باشند.۳ تعویض همزمانسرمربی آبی پوشان در دقیقه ۷۱ بازی ۳ تعویض همزمان انجام داد و به ترتیب جلالی، حسین زاده و حردانی را جانشین سلمانی، دانشگر و غفوری کرد. مجیدی با این ۳ تعویض سیستم پایه تیمش را هم رسماً تغییر داد و با کم کردن یک مدافع میانی عملاً بر قوای تهاجمی تیمش اضافه کرد.به جز آن تعویض وینگر های چپ و راست (غفوری و سلمانی) باعث شد دو بازیکن تازه نفس به حملات پر دامنه استقلال سرعت و شدت بیشتری بخشیده تا امکان اشتباه بین مدافعان شهرخودرو را افزایش دهند.تعویض آخر و تیر خلاصآخرین تعویض استقلال که به نوعی تیر خلاص به شهرخودرو بود، حضور آرمان رمضانی به جای ارسلان مطهری بود تا با شکل گیری زوج ژستد - رمضانی در پیشانی خط حمله آبی پوشان کار را برای شهرخودرو در دشوار کند.حضور دو مهاجم بلند قامت با قابلیت استفاده از ضربات سر مشخصاً استفاده از توپ های بلند و ارسال های مستقیم را در استقلال ترویج داد تا سرانجام آنها با همین شیوه به گل برسند.نقش ۳ بازیکن تعویضی روی گلآبی پوشان در حالی در دقیقه ۸۸ به تک گل خود در این بازی رسیدند که 4 بازیکن تعویضی آنها روی این گل نقش مهمی داشتند. حرکت از زبیر نیک نفس آغاز شد پاس وی ابوالفضل جلالی را از سمت چپ به حرکت واداشت. جلالی توپ را بلند روی دروازه شهرخودرو ارسال می کند. ضربه سر اول را ژستد می زند و حسین زاده همان توپ را با حرکتی آکروباتیک به دیرک دروازه می کوبد و در برگشت این آرمان رمضانی است که دروازه شهرخودرو باز می کند.روی این گل زبیر نیک نفس، ابوالفضل جلالی، امیر حسین حسین زاده تاثیر داشتند و آرمان رمضانی هم بازیکنی بود که دروازه را باز کرد تا ۴ بازیکن تعویضی استقلال اصلی ترین نقش را روی این گل و شکل گیری یکی از مهم ترین پیروزی های این فصل داشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نقش پررنگ تعویض‌های استقلال در مهم ترین پیروزی فصل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×