روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال مراقب «شیمبا» باشد/ مجیدی ترکیب را زیاد تغییر می‌دهد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال مراقب «شیمبا» باشد/ مجیدی ترکیب را زیاد تغییر می‌دهد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

هافبک پیشین استقلال درباره شرایط این تیم پیش از دیدار با فولاد خوزستان توضیحاتی داد.

هافبک پیشین استقلال درباره شرایط این تیم پیش از دیدار با فولاد خوزستان توضیحاتی داد. یدالله اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص دیدار امروز استقلال برابر فولاد خوزستان گفت: فولاد یک تیم منظم، با برنامه و کاملاً حرفه ای است. آنها بازیکنان با تجربه ای دارند که می توانند برای استقلال دردسرساز شوند. استقلال باید مراقب «شیمبا» مهاجم این تیم باشد. او بسیار خطرناک است و یک لحظه غفلت از او باعث خواهد شد تا استقلال ضربه بدی از فولاد بخورد. فولاد هم نمی خواهد در اهواز بازنده باشد.هافبک پیشین استقلال ادامه داد: تغییرات در استقلال همچنان زیاد است و نمی دانم چرا فرهاد مجیدی زیاد دست به ترکیب تیم می زند. این اتفاق سبب خواهد شد تا بازیکنان کمی دچار سردرگمی شوند.اکبری افزود: امیدوارم در بازی با فولاد شاهد تغییر آنچنانی نباشیم تا یک بازی خوب را از استقلال شاهد و امیدوار باشیم روند شکست ناپذیری خود را در هفته بیست و هفتم هم ادامه بدهد.هافبک سابق استقلال در پایان گفت: در دیدار با شهر خودرو شاهد حضور پررنگ هواداران در ورزشگاه بودیم. علاقه مندانی که از شروع بازی تا پایان این دیدار دست از حمایت از تیمشان برنداشتند و باید بپذیریم که یکی از دلایل موفقیت استقلال برابر شهرخودرو، حمایت هواداران از تیم محبوبشان بود. باید مجموعه استقلال قدر این هواداران را بداند. آنها در بازی های آینده هم تأثیرگذار خواهند بود و می توانند نقش مؤثری در قهرمانی استقلال در پایان فصل داشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال مراقب «شیمبا» باشد/ مجیدی ترکیب را زیاد تغییر می‌دهد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×