روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "هجمه‌ها سرمربی ایرانی را منصرف کرد/ «ریکاردو» گرسنه قهرمانی است! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هجمه‌ها سرمربی ایرانی را منصرف کرد/ «ریکاردو» گرسنه قهرمانی است! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدیرعامل باشگاه استقلال ابراز امیدواری کرد با انتخاب سرمربی جدید، این تیم بتواند خود را به بهترین شکل ممکن برای حضور در فصل فوتبالی پیش رو آماده کند.

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی آجورلو عصر امروز چهارشنبه به همراه ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید استقلال در نشست خبری حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.وی در ابتدای این نشست خبری گفت: خدا را شکر می کنم که امروز هواداران و خانواده استقلال که نگران مضطرب بودند با آمدن سرمربی جدید تیم استقلال به آرامش رسیده باشند. لذت قهرمانی را که چند سالی در انتظارش بودیم را در ورزشگاه آزادی دیدیم و درک کردیم.آجورلو ادامه داد: چند سال منتظر این قهرمانی بودیم که به دست آمد. من ابتدای فصل به آقای مجیدی هم گفته بودم که ۷۵ امتیاز می خواهم که ۵ هفته قبل از پایان فصل قهرمان شویم. ممکن است که رفتن آقای مجیدی من را اذیت کرده باشد اما فوتبال حرفه ای همین است. باید درک کنیم که قهرمانی تمام شده و فصل جدید شروع شده و هر کسی حق انتخاب دارد. وی ادامه داد: فرهاد مجیدی تشخیص داد که در کشور دیگری سرمربی تیم دیگری باشد که ما هم به تصمیمش احترام می گذاریم و ما هم برای موفقیت استقلال از تلاش نخواهیم ایستاد و حرکت مان را ادامه خواهیم داد. مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: تمایل من این بود که با آقای مجیدی ادامه دهیم اما این اتفاق نیفتاد. تمایل داشتم که فصل جدید را هم با یک مربی ایرانی قهرمان شویم. شفاف تر از این ندارم که بگویم. اما هجمه ها باعث شد که مربی ایرانی که به ما قول همکاری داده بود منصرف شود. اما ایرادی ندارد. آسمان استقلال همیشه آبی است و هرگز احساس ضعف نخواهد کرد. آجورلو ادامه داد: بعد از این اتفاق مذاکرات با مربیان خارجی را آغاز کردیم که ۴۰ مربی در فهرست ابتدایی ما بودند که افراد امین من بدون وقفه این مذاکرات را ادامه دادند و در نهایت منجر به قراردادی شد که امروز سرمربی استقلال در این مراسم حضور دارند و مسئولیت تیم استقلال را با این امضا به عهده گرفت. البته که در یکی دو روز گذشته قول داده بودند و امضا کرده بودیم اما باید در محضر رسانه ها امضا می شد. وی ادامه داد: سرمربی استقلال سابقه کار در شش تا هفت کشور مختلف را دارد. اولین جمله ای که ما مجازی و تصویری با هم داشتیم بر روی دو موضوع اشتراک داشتیم. ایشان گفت که من گرسنه قهرمانی هستم. من هم گفتم با این که قهرمانی را تجربه کرده ام گفتم من هم تشنه قهرمانی هستم. مدیرعامل استقلال ادامه داد: صبح به ریکاردو گفتم که درست است که من ۶۲ سالم شده است اما هنوز مثل یک پسر ۱۸ ساله پر جنب و جوش دنبال یک قهرمانی دیگر هستم. این نقطه اشتراک ما برای قهرمانی در سوپر جام، جام حذفی، لیگ برتر و فصل بعد قهرمانی در آسیاست. آجورلو در ادامه خاطرنشان کرد: فصل قبل برای ما تمام شد و طبیعتا ما برای فصل جدید باید تدبیر داشته باشیم. ما باید امین و رازدار مسائل خودمان باشیم. جا دارد از هیات مدیره پرتلاش و بزرگوار و بزرگ منش باشگاه استقلال تشکر کنم. ادامه دارد....

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هجمه‌ها سرمربی ایرانی را منصرف کرد/ «ریکاردو» گرسنه قهرمانی است! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×