روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "خداحافظی بازیکن تاثیرگذار از استقلال/ «پدیده» آبی‌ها رسما جدا شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خداحافظی بازیکن تاثیرگذار از استقلال/ «پدیده» آبی‌ها رسما جدا شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پدیده تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته با انتشار پستی از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیرحسین حسین زاده بازیکن تاثیرگذار فصل گذشته استقلال در متن پیام خداحافظی خود نوشته است:«نمیدونم الان باید با سلام شروع کنم یا خداحافظی. ولی این رو می دونم و مطمئنم که یه لحظه برای سربلندی و موفقیت تیمم دریغ نکردم و دست از تلاش برنداشتم و همه توانم را برای سربلندی تیمم گذاشتم.از کادر مدیریت و کادر فنی محترم تیم بزرگ استقلال ممنونم بابت همه زحماتی که برای من و تیمم کشیدند. و در آخر ممنونم از همه هواداران عزیزی که به بنده لطف داشتند و همه جوره من و تیمم را حمایت کردند. به امید دیدار. در پناه حق.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خداحافظی بازیکن تاثیرگذار از استقلال/ «پدیده» آبی‌ها رسما جدا شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×