روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "دوست نداشتم جای مربی استقلال باشم/نقطه ضعفی که به نقطه قوت بدل شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دوست نداشتم جای مربی استقلال باشم/نقطه ضعفی که به نقطه قوت بدل شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کارشناس و پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به شرایط این تیم گفت: خط حمله استقلال یک خط حمله مخوف و ترسناک است و این نشان از تمایل بالای ساپینتو به ارائه فوتبالی تهاجمی می باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، با اضافه شدن کاوه رضایی به اردوی آبی پوشان در ترکیه، خط حمله پر تعداد این تیم متراکم تر از قبل شد تا استقلال بیشترین تعداد مهاجم را در بین تیم های لیگ برتری در اختیار داشته باشد.ایوب اصغرخانی مربی پیشین تیم های پایه استقلال و پیشکسوت این تیم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کاوه رضایی به دلیل سبقه خوبی که در گذشته در این تیم داشته و تجربه بالایی که بعد از سال ها حضور در فوتبال اروپا به دست آورده، قطعاً می تواند از مهاجمان مهم و تاثیر گذار این فصل برای استقلال باشد. به خصوص انگیزه های بالایی که سال جام جهانی به بازیکنان می دهد و کاوه رضایی هم از این انگیزه ها بهره می برد، منجر به تاثیر گذاری بیشتر او در این فصل می شود.وی افزود: دوست نداشتم جای مربی استقلال بودم تا از بین این همه مهاجم با کیفیت ناچار به انتخاب باشم. شاید این شیرین ترین دغدغه ای باشد که یک مربی در تیم بزرگی مثل استقلال می تواند داشته باشد که باید از بین این تعداد مهاجم آماده ۲ تا ۳ نفر را برای ترکیب اصلی انتخاب نماید.کارشناس فوتبال گفت: با حضور این مهاجمان باید گفت استقلال از یک خط حمله ترسناک و مخوف استفاده می کند و البته انتظار هم به همین نسبت از آنها بالا می رود. این هنر سرمربی است که باید از این بازیکنان با کیفیت بهترین ترکیب را ساخته و بهترین استفاده را ببرد.پیشکسوت آبی پوشان پروسه نقل و انتقالاتی این تیم را برای ورود به فصل بیست و دوم مناسب دانست و گفت: البته به نظر می رسد هنوز باید یکی دو بازیکن دیگر برای تکمیل شدن به تیم اضافه شود. اما فرایند نقل و انتقالاتی استقلال تا همین جا هم خوب بوده و قابل قبول است. این تیم در فصل گذشته در ساختار تهاجمی احساس ضعف و نیاز به بازیکن جدید داشت و حالا می بینیم این نقطه ضعف تبدیل به نقطه قوت شده است.اصغرخانی بیان داشت: اگر به همین تیم یک هافبک بازی ساز تخصصی اضافه شود قطعاً می توان گفت این یکی از بهترین استقلال های چند سال اخیر به لحاظ داشتن بازیکن با کیفیت خواهد بود. شنیده ام در سبد خرید آنها یک هافبک خارجی هم قرار دارد که امیدوارم این اتفاق زودتر بیفتد.کارشناس فوتبال تاکید کرد: با اینکه تیم های خوبی مثل سپاهان، فولاد و پرسپولیس برای قهرمانی تیم بسته اند، اما با احترام به همه تیم های خوب این فصل مسابقات من استقلال را اصلی ترین مدعی قهرمانی می دانم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دوست نداشتم جای مربی استقلال باشم/نقطه ضعفی که به نقطه قوت بدل شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×