روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "ساپینتو می‌تواند استقلال را قهرمان کند/ به آینده خوش‌بین هستم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ساپینتو می‌تواند استقلال را قهرمان کند/ به آینده خوش‌بین هستم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت آبی پوشان گفت: به مربی پرتغالی استقلال خوشبین هستم و گمان می کنم او قادر به تکرار قهرمانی این تیم می باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، اردوی تیم فوتبال استقلال در کشور ترکیه به نیمه خود رسید و شاگردان ساپینتو با تمرینات فشرده ای که برای آنها برنامه ریزی شده در حال آماده سازی خود برای حضوری پر قدرت در فصل جدید لیگ برتر و دفاع از عنوان قهرمانی شأن می باشند.رامین محرم نژاد پیشکسوت این باشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شرایط آبی پوشان اظهار داشت: نگاهی اجمالی به نقل و انتقالات استقلال نشان می دهد عملکرد باشگاه در این خصوص قابل قبول بوده و حتی تیم نسبت به فصل گذشته تقویت شده است.پیشکسوت آبی پوشان گفت: ساپینتو از آن دسته مربیان برون گرا و هیجانی است که با شور خاصی تیمش را هدایت می کند و این هیجان را به بازیکن هم منتقل می کند. اتفاقی که در ایران جواب می دهد و سابقه هم نشان داده مربیانی که چنین ویژگی هایی دارند زمینه موفقیت شأن بیشتر است.وی افزود: وقتی تیم نسبت به قبل تقویت شده و مربی با تجربه ای هم به نیمکت اضافه شده، زمینه تکرار قهرمانی هم در فصل آینده وجود دارد و امیدوارم این اتفاق برای تیم ما روی دهد.محرم نژاد در خصوص فصل بیست و دوم لیگ برتر گفت: دورنمای این لیگ نشان از ارتقای سطح کیفی آن دارد و آنچه من به عنوان پیش داوری عنوان می کنم این است که لیگ بهتر و با کیفیت تری نسبت به فصل گذشته داریم. در این فصل به نظر می رسد به جز استقلال که مهم ترین مدعی قهرمانی است، پرسپولیس، سپاهان و فولاد هم مدعی قهرمانی باشند و حتی شاید بتوان گل گهر را هم به این جمع اضافه کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ساپینتو می‌تواند استقلال را قهرمان کند/ به آینده خوش‌بین هستم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×