روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "بازیکن مورد علاقه ساپینتو در ترکیه بازی نکرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازیکن مورد علاقه ساپینتو در ترکیه بازی نکرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال استقلال در حالی اولین دیدار تدارکاتی اش را در ترکیه انجام داد که بازیکن مورد علاقه ساپینتو در این دیدار مورد استفاده قرار نگرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در اردوی ترکیه اولین دیدار تدارکاتی خود را انجام داد که این نخستین باری بود که ساپینتو آبی پوشان را هدایت می کرد. شاگردان ساپینتو در این دیدار تدارکاتی که با دو تیم مختلف در دو نیمه به میدان رفتند نه گلی زدند نه گلی خوردند تا کارشان را با تساوی بدون گل آغاز کرده باشند.یکی از نکات قابل توجه در این بازی، عدم استفاده ساپینتو از آرش رضاوند در هر دو ترکیب مختلفی بود که در نیمه های اول و دوم مورد استفاده قرار گرفت.این اتفاق در حالی افتاد که از یک سو ساپینتو علاقه خاصی به سبک بازی رضاوند دارد و از سوی دیگر گفته می شود فولادی ها هنوز از جذب او ناامید نشده و برای بازگشت او به اهواز تلاش می کنند.بازی نکردن رضاوند در نخستین دیدار تدارکاتی آبی پوشان در ترکیه این سئوال را پیش می آورد که آیا احتمال جدایی این هافبک میانی وجود دارد یا ساپینتو به دلایل دیگری ترجیح داد در این دیدار هافبک میانی طراح تیمش را مورد استفاده قرار ندهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازیکن مورد علاقه ساپینتو در ترکیه بازی نکرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×