روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "خطری که از بیخ گوش ۳ استقلالی گذشت/جای خالی در لیست آبی‌ها باز شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خطری که از بیخ گوش ۳ استقلالی گذشت/جای خالی در لیست آبی‌ها باز شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

با توجه به قرار گرفتن نام ۳ بازیکن استقلال در لیست زیر ۲۵ سال، در لیست بزرگسالان استقلال جا برای اضافه شدن ۳ بازیکن باز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از این مجموعه باشگاه استقلال نسبت به ۳ بازیکن خود و اینکه در سهمیه کدام رده سنی قرار داشته باشند دچار ابهام بود که با استعلام هایی که به عمل آمد، مشخص شد ابوالفضل جلالی، صالح حردانی و عزیز بک آمانوف برای فصل آینده در لیست بازیکنان زیر ۲۵ سال این تیم قرار می گیرند و آنها می توانند نام ۳ بازیکن دیگر را در لیست بزرگسالان خود قرار دهند.بدین ترتیب استقلالی ها می توانند نسبت به آرایش لیست نفرات خود اقدام کرده و با خیالی آسوده از برخی دیگر از نفرات مد نظر شان در لیست بزرگسالان استفاده کنند.در صورتی که این ۳ بازیکن در لیست بزرگسالان قرار می گرفتند، این احتمال وجود داشت که ساپینتو ناچار شود روی نام برخی از نفراتی که در لیست بزرگسالان قرار می گیرند خط قرمز بکشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خطری که از بیخ گوش ۳ استقلالی گذشت/جای خالی در لیست آبی‌ها باز شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×