روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "بدهی باشگاه برزیلی به سرمربی استقلال پرداخت شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بدهی باشگاه برزیلی به سرمربی استقلال پرداخت شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

باشگاه واسکو دوگاما برزیل بدهی خود را به «ریکاردو ساپینتو» سرمربی فعلی استقلال پرداخت کرد و انتظار می رود پنجره نقل و انتقالات این باشگاه به زودی باز بشود.

به گزارش خبرنگار مهر، ریکاردو ساپینتو سرمربی فعلی استقلال سابقه حضور در تیم واسکو دوگاما برزیل را هم دارد. این مربی بعد از جدایی از واسکو، برای دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کرد و برنده پرونده ۲۶۰ هزار یورویی شد.فیفا علاوه بر محکومیت باشگاه واسکو دوگاما، پنجره نقل و انتقالات این باشگاه را به خاطر شکایت سایپینتو بست.طبق اعلام «فلاویو دیاس» خبرنگار برزیلی، واسکو بدهی ساپینتو را پرداخت کرده است و انتظار می رود تا روز دوشنبه این پرداخت از سوی فیفا تایید شود. بعد از تایید، پنجره نقل و انتقالات باشگاه برزیلی باز خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بدهی باشگاه برزیلی به سرمربی استقلال پرداخت شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×