روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "سرمربی استقلال «لیدر» خط میانی تیمش را شناخت! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرمربی استقلال «لیدر» خط میانی تیمش را شناخت! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به نظر می رسد بازیکنی که فصل گذشته کمتر در استقلال مورد استفاده قرار گرفت، در این فصل مسئولیت زیادی به او محول شده باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، اولین دیدار تدارکاتی استقلال با هدایت ساپینتو حاوی یک پیام خاص برای بازیکنان خط میانی این تیم و به خصوص یک بازیکن خارجی داشت.استقلالی ها که در فصل گذشته خلاء یک هافبک بازی ساز رو به جلو را در خط میانی احساس می کردند، ممکن است در فصل جدید بار این مسئولیت را بر دوش یک خارجی بیندازند که در فصل گذشته کمتر مورد اعتماد قرار گرفت.عزیز بک آمانوف که به خصوص پس از آنکه پنالتی خود را در جام حذفی از دست داد کمتر فرصت بازی پیدا کرد، در تمرینات آبی پوشان توانسته به خوبی اعتماد ساپینتو را جلب کرده تا جایی که بتوان از او به عنوان لیدر خط میانی آنها یاد کرد.آمانوف که هافبکی چپ پا، تکنیکی و تاکتیک پذیر است و فصل گذشته عمدتاً از وی به عنوان وینگر یا بازیکنی نزدیک به خط استفاده می شد، با شرح وظایف جدیدی در این فصل مواجه شده و این احتمال وجود دارد که او بازی ساز اصلی آبی پوشان جلوی دو هافبک دفاعی باشد.آمانوف در دیدار تدارکاتی که استقلالی ها در ترکیه برگزار کردند این نقش را بر عهده گرفت و امتحان خوبی پس داد تا ساپینتو برای این منظور بیشتر روی این ملی پوش جوان و ازبکستانی تیمش حساب کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرمربی استقلال «لیدر» خط میانی تیمش را شناخت! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×