روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "تازه واردهای استقلال در اختیار بدنساز - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تازه واردهای استقلال در اختیار بدنساز - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

استقلالی ها در حالی اردوی آماده سازی خود را در ترکیه دنبال می کنند که دو بازیکن آنها با نظر سرمربی در اختیار بدنساز قرار دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، شاگردان ریکاردو ساپینتو همچنان تمرینات منظم و سنگین خود را در ترکیه دنبال می کنند و در دو روز گذشته هم در دو بازی تدارکاتی به میدان رفتند که حاصل این دیدارها یک پیروزی و یک تساوی بود.عارف غلامی و کاوه رضایی دو بازیکن این تیم که با تاخیر نسبت به سایرین تمرینات خود را در ترکیه آغاز کردند، در روزهایی که قدری تمرینات آبی پوشان سبک شده و بازی های تدارکاتی را برگزار می کنند با نظر ساپینتو در اختیار بدنساز تیم قرار گرفته اند تا عقب ماندگی بدنی شان نسبت به سایرین با سرعت بیشتری جبران شود.غلامی با قدری تاخیر قراردادش را با آبی پوشان تمدید کرد و کاوه رضایی هم پس از آنکه مدتها خبر بازگشتش به استقلال نقل محافل ورزشی و رسانه ها بود، سرانجام در ترکیه به اردوی این تیم پیوست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تازه واردهای استقلال در اختیار بدنساز - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×