روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "شرح وظایف تازه‌ای که ساپینتو برای بازیکن استقلال تعریف کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شرح وظایف تازه‌ای که ساپینتو برای بازیکن استقلال تعریف کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سرمربی آبی پوشان برای مدافع تیمش شرح وظایف تازه ای تعریف کرد تا این احتمال به وجود آید که این بازیکن در پست های جدیدی به کار گرفته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، جعفر سلمانی مدافع چپ آبی پوشان بازیکنی است که فرهاد مجیدی هم نیم نگاهی به استفاده از وی در پست های تهاجمی تر داشت و هر از گاهی هم در این خصوص امتحانی از این بازیکن می گرفت که البته وی تا پایان فصل عمدتاً برای آبی پوشان در همان پست دفاع چپ بازی کرد.سلمانی که بازیکنی بی سر و صدا و بدون حاشیه است، فصل گذشته یکی از ۳ بازیکن استقلال بود که بیشترین دقایق بازی را برای این تیم داشت و احتمال اینکه او بتواند همین روند را در سال جدید هم داشته باشد زیاد است.نکته نگاری از تمرینات آبی پوشان نشان می دهد ممکن است نگاهی که مجیدی برای استفاده از این بازیکن در پست های تهاجمی داشت را ساپینتو کامل کرده و این بازیکن تکنیکی بیشتر از گذشته در فاز تهاجمی به کار گرفته شود.سلمانی فصل گذشته با اینکه در پست دفاع چپ بازی می کرد ۴ بار موفق به گلزنی شد تا پس از یامگا و حسین زاده سومین گلزن برتر این تیم در فصل گذشته باشد. همین آمار نیز ساپینتو را بیشتر به این فکر وا می دارد که از او در پست هایی استفاده کند که بیشتر از دروازه خودی، به دروازه رقیب نزدیک باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شرح وظایف تازه‌ای که ساپینتو برای بازیکن استقلال تعریف کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×