روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "مهاجمی که می‌تواند معادلات را در استقلال بر هم بزند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهاجمی که می‌تواند معادلات را در استقلال بر هم بزند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مهاجمی که شاید کمتر کسی روی او در استقلال حساب می کند، ممکن است تمام معادلات را در خط حمله این تیم بر هم بزند.

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین بازیکنی که در اردوی ترکیه به کاروان استقلال ملحق شد، یک مهاجم باتجربه و اسم و رسم دار به اسم کاوه رضایی بود تا آبی پوشان عملاً با در اختیار داشتن ۶ بازیکن با کیفیت در خط حمله، پر مهاجم ترین تیم لیگ برتر باشند.سجاد شهباززاده، ارسلان مطهری، کوین یامگا، آرمان رمضانی، پیمان بابایی و حالا کاوه رضایی جمع ۶ مهاجم تیم استقلال را تشکیل می دهند که حتماً انتخاب نفرات منتخب از بین آنها برای ترکیب ثابت می تواند یکی از دشوار ترین کارهای ساپینتو باشد.در نگاه اول به اسامی مهاجمان استقلال، شاید پیمان بابایی کم اسم و رسم دارترین مهاجم این تیم باشد و چنین به نظر آید او کمتر از سایرین شانس رسیدن به ترکیب اولیه را دارد. این در حالی است که بابایی یکی از آماده ترین های اردوی آماده سازی استقلال در ترکیه است و تلاشی زیاد برای تحمیل خود به تفکرات اولیه ساپینتو دارد.بابایی که مهاجمی بلند قامت و در عین حال سرعتی است و از تکنیک مناسبی هم بهره می برد، ممکن است معادلات را در خط حمله پر تعداد و پر نفر استقلال بر هم زده و بر خلاف تصورات قبلی بتواند بیشتر از برخی ستاره های این تیم فرصت بازی پیدا کند.ساپینتو با در اختیار داشتن مهاجمانی پر تعداد با قابلیت های مختلف این امکان را دارد که از خط حمله یک، دو یا سه نفره در دیدارهای مختلف استفاده کرده و حتی دست او برای انجام تعویض های متنوع نیز کاملاً باز است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهاجمی که می‌تواند معادلات را در استقلال بر هم بزند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×