روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "رئیس بعدی فدراسیون باید انقلاب کند/ شبکه استقلال تعطیل نشده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رئیس بعدی فدراسیون باید انقلاب کند/ شبکه استقلال تعطیل نشده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

معاون باشگاه استقلال با بیان اینکه وضعیت فعلی فدراسیون فوتبال تاسف آور است، گفت: رئیس جدید فدراسیون باید انقلاب ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید فتاحی بعد از پایان مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سئوالات آنها پاسخ داد.وی از دریافت حق پخش تلویزیونی به عنوان یکی از اولویت های باشگاه ها نام برد و گفت: باشگاه ها دست به دست هم بدهند تا حق واقعی که حق پخش است از صداوسیما بگیریم. یکسری از باشگاه ها نیازی به این پول ها ندارند و به جاهای دیگر وصل هستند. آنها از معدن و فولاد استفاده می کنند و پشت باشگاه های خصوصی نمیآیند. استقلال، پرسپولیس، ملوان و تراکتور از کجا باید پول در بیاورند؟ به جز تبلیغات محیطی، حق پخش، بلیت فروشی از کجا می توان پول درآورد. استقلال تمام تلاشش را می کند. دوست داریم سایر باشگاه ها هم بیایند تا حق پخش را بگیریم. اگر این اتفاق رخ بدهد همه جامعه فوتبال منتفع می شود.معاون باشگاه استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا شبکه تلویزیونی این باشگاه تعطیل شده است؟ تاکید کرد: شبکه استقلال تعطیل نشده است. کارهای اولیه انجام شده است. این را ادامه می دهیم. الان مشکلات فنی است و دارند کارهایش را انجام می دهند.فتاحی که سابقه حضور در سازمان لیگ فوتبال را هم دارد، درباره غیر قانونی بودن فعالیت هیات رئیسه سازمان لیگ هم اظهار کرد: من صحبت نمی کنم. بروید از کسانی بپرسید که در حق فوتبال ظلم کردند. قانون رعایت نشده است. انشاءالله انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار بشود. اولین کاری که رئیس جدید فدراسیون باید بکند این است که اساسنامه سازمان لیگ را درست کند. او باید هیات رئیسه سازمان لیگ را بر اساس مجمع سازمان لیگ و نه نظر شخصی انتخاب کند.معاون باشگاه استقلال همچنین در خصوص انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و اینکه رئیس بعدی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ گفت: فدراسیون فوتبال به کسی نیاز دارد که انقلاب ایجاد کند. دیدید که در انتخابات قبل چه اتفاقی رخ داد و بیشترین ضرر را فوتبال کرد. وضعیت تیم ملی را نگاه کنید. سال جام جهانی است اما فدراسیون اسپانسر ندارد. این جای تاسف دارد. فرقی نمی کند رئیس چه کسی باشد؛ همه باید کمک کنند اتفاقات خوبی رخ بدهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رئیس بعدی فدراسیون باید انقلاب کند/ شبکه استقلال تعطیل نشده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×