روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "حضور مهاجم فراموش شده در تمرین استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حضور مهاجم فراموش شده در تمرین استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مرتضی آقاخان مهاجم تیم فوتبال استقلال که در ابتدای فصل مصدوم بود در تمرین امروز این تیم حاضر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین ظهر امروز استقلال از ساعت ۱۱:۴۵ در مجموعه ورزشی صنایع دفاع برگزار شد.مرتضی آقاخان که ابتدای فصل به استقلال پیوست ولی از همان شروع کارش در استقلال مصدوم شد، در تمرین امروز آبی پوشان حاضر شد و دقایقی با وینفرد شفر صحبت کرد. آقاخان تمرینات خود را زیر نظر فیزیوتراپ تیم انجام داد.علی کریمی هم که در دیدار برابر سایپا دچار مصدومیت شده بود امروز در تمرینات گروهی حضور پیدا کرد.داریوش شجاعیان همانند روزهای گذشته به صورت انفرادی تمرین کرد.محسن کریمی که او هم در چند روز گذشته انفرادی تمرین می کرد از امروز و با اجازه کادر پزشکی در تمرینات گروهی شرکت کرد.پژمان منتظری که این روزها دچار مصدومیت است و به مداوا مشغول است در تمرین حاضر شد و دقایقی با شفر و دکتر ستوده صحبت کرد.مهدی قائدی به دلیل سرماخوردگی شدید در تمرین امروز غایب بود.قبل از شروع تمرین وینفرد شفر دقایقی با بازیکنان صحبت کرد. پس از صحبت های شفر، بازیکنان برنامه های تاکتیکی و فنی را مرور کردند و در انتها هم به تمرین ضربات ایستگاهی پرداختند. تمرین آبی پوشان پس از ۹۰ دقیقه به پایان رسید و این تیم فردا تمرینات خود را جهت آمادگی بیشتر ادامه خواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حضور مهاجم فراموش شده در تمرین استقلال - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×