روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "تغییرات زیاد به استقلال لطمه زده است/ شفر نیاز به یک دستیار دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تغییرات زیاد به استقلال لطمه زده است/ شفر نیاز به یک دستیار دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: تغییرات زیادی که در ترکیب آبی پوشان صورت می گیرد این تیم را از اهدافش دور کرده است.

حسین ترابپور در گفت وگو با خبرنگار مهر در خصوص تغییرهای پی درپی در ترکیب استقلال گفت: این کار عادی شده است، هر هفته یک تغییر؛ یکبار سه بازیکن خارجی با هم داخل و یکبار هر سه بیرون زمین هستند و هر بازی شاهد تغییرات زیادی در ترکیب هستیم که به اعتقاد من، این سبک از کار به استقلال ضربه بزرگی زده است.ترابپور درباره نقش کمیته فنی در عملکرد استقلال اظهار داشت: من نمی توانم نظر بدهم، کمیته فنی از پیشکسوتان باتجربه ای تشکیل شده است. آنها باید در خصوص مسائل فنی هم دخالت کنند. هر چه از زمان بازی ها می گذرد، به جای اینکه تیم به یک ترکیب خوب دست پیدا کند، متأسفانه بد و بدتر می شود و من اعتقاد دارم کمیته فنی حالا که شرایط به اینجا رسیده، باید ورود کند و نقش قابل ملاحظه ای داشته باشد.وی مورد تغییرات در کادر فنی استقلال تصریح کرد: بعید به نظر می رسد که تغییر مربی در این زمان، آن هم شفر که پول بسیار زیادی برای او پرداخت شده، رخ دهد، چرا که رقم قرارداد او بالاست و به این سادگی ها نمی شود او را برکنار کرد اما حضور یک دستیار قوی که آشنا به تیم باشد و بتواند حاشیه ها را از بین ببرد، می تواند کمک مؤثری به استقلال کند.پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آینده این تیم را با این شرایط چطور ارزیابی می کنید؟ تأکید کرد: شرایط استقلال بسیار بهم ریخته و سخت است و آینده سختی برای آبی پوشان تصور می شود. اگر استقلال می خواهد در نیم فصل دوم امتیازات لازم را بگیرد، باید در زمان پنجره نقل و انتقالات چند بازیکن جدید به خدمت گرفته و چند بازیکن ضعیف که در حد و اندازه های استقلال نیستند را کنار گذاشته تا بتواند حداقل در نیم فصل دوم شرایط خوبی داشته باشد.یا

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تغییرات زیاد به استقلال لطمه زده است/ شفر نیاز به یک دستیار دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×