روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • دو ستاره بزرگ در لیست خرید محمود فکری ؛ مهاجم مورد نظر پرسپولیس به استقلال نزدیک شد !

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "دو ستاره بزرگ در لیست خرید محمود فکری ؛ مهاجم مورد نظر پرسپولیس به استقلال نزدیک شد !" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

دو ستاره بزرگ در لیست خرید محمود فکری ؛ مهاجم مورد نظر پرسپولیس به استقلال نزدیک شد !

محمود فکری که به تازگی توسط هیئت مدیره استقلال دوباره ابقا شده است، در نقل و انتقالات زمستان قصد دارد با خرید دو ستاره بزرگ یعنی سعید واسعی و امین قاسمی نژاد تیمش را تقویت کند.

نوشته دو ستاره بزرگ در لیست خرید محمود فکری ؛ مهاجم مورد نظر پرسپولیس به استقلال نزدیک شد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمود فکری که به تازگی توسط هیئت مدیره استقلال دوباره ابقا شده است، در نقل و انتقالات زمستان قصد دارد با خرید دو ستاره بزرگ یعنی سعید واسعی و امین قاسمی نژاد تیمش را تقویت کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : گفته می شود محمود فکری برای تقویت خط حمله استقلال به دنبال امین قاسمی نژاد مهاجم شهرخودرو و گزینه پرسپولیس است.با درخواست محمود فکری، سرمربی آبی پوشان قرار است تیم فوتبال استقلال تهران در فصل نقل و انتقالات زمستانی تقویت شود و در همین راستا براساس شنیده ها، نام دو ستاره لیگ برتری در لیست خرید زمستانی این تیم دیده می شوند.سعید واسعی هافبک تراکتور تبریز و امین قاسمی نژاد مهاجم تیم شهرخودرو مشهد گزینه هایی هستند که استقلالی ها تلاش می کنند آنها را به تهران بیاورند تا در نیم فصل دوم با پیراهن آبی استقلال به میدان بروند.البته هر دو بازیکن تحت قرارداد با تیم هایشان هستند و حضور آنها در استقلال منوط به کسب رضایت نامه از باشگاه های تراکتور و شهر خودرو است.این در حالی است که امین قاسمی نژاد مورد توجه پرسپولیس و یحیی گل محمدی نیز قرار دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دو ستاره بزرگ در لیست خرید محمود فکری ؛ مهاجم مورد نظر پرسپولیس به استقلال نزدیک شد ! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×