روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • واکنش سیاوش یزدانی ستاره استقلال به شایعه جدایی از آبی ها ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش سیاوش یزدانی ستاره استقلال به شایعه جدایی از آبی ها ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

واکنش سیاوش یزدانی ستاره استقلال به شایعه جدایی از آبی ها ؛ پارس فوتبال

در حالی که شایعاتی زیادی پیرامون جدایی سیاوش یزدانی از استقلال شنیده می شود، این بازیکن واکنش معناداری به این شایعات داشت و گفت : " فعلا در حال تمرین با استقلال هستم".

نوشته واکنش ستاره استقلال به شایعه جدایی از آبی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که شایعاتی زیادی پیرامون جدایی سیاوش یزدانی از استقلال شنیده می شود، این بازیکن واکنش معناداری به این شایعات داشت و گفت : ” فعلا در حال تمرین با استقلال هستم”. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیاوش یزدانی مدافع استقلال می گوید فعلا با این تیم در حال تمرین است.شایعات زیادی درباره جدایی سیاوش یزدانی در تعطیلات از استقلال شنیده می شود.این بازیکن اما می گوید:نمی دانم این همه شایعه سازی برای چیست. وقتی برخی شایعات و خبرها را می خوانم دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی ماند. ترجیح می دهم در این شرایط سکوت کنم.او اضافه می کند:فعلاً در حال تمرین با استقلال هستم، هر چه خدا بخواهد همان می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش سیاوش یزدانی ستاره استقلال به شایعه جدایی از آبی ها ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×