روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "با قلبم برای استقلال بازی می کنم" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

با قلبم برای استقلال بازی می کنم

سیاوش یزدانی ، مدافع تیم استقلال درباره شایعه جدایی اش از استقلال گفت : من مسئول شایعات نیستم و تا زمانی که در استقلال باشم ، با قلبم بازی می کنم .

نوشته واکنش خاص ستاره جنجالی به شایعه جدایی : با قلبم برای استقلال بازی می کنم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سیاوش یزدانی ، مدافع تیم استقلال درباره شایعه جدایی اش از استقلال گفت : من مسئول شایعات نیستم و تا زمانی که در استقلال باشم ، با قلبم بازی می کنم . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیاوش یزدانی در خصوص شایعاتی که طی روزهای اخیر پیرامون جدایی اش از استقلال مطرح شده است اظهار داشت:خود شما می گویید شایعه راه افتاده، من مسئول شایعات نیستم و قرار نیست به هر موضوعی واکنش نشان دهد.وی افزود:طی روزهای اخیر هزاران خبر و مطلب در مورد جدایی من از استقلال برایم ارسال شد اما واکنشی به آنها نداشتم چون سرم به کار خودم بود. من بازیکن استقلال هستم، کاری به چیزی ندارم و تمرین و بازی می کنم.اینکه هر روز بگویند که من از تیم جدا می شوم یا می خواهم به فلان تیم بروم مسئولیتش با من نیست.مدافع تیم استقلال تاکید کرد:عادت من این است در هر تیمی بازی کنم با جان و دل این کار را انجام بدهم. تا زمانی که برای استقلال بازی می کنم با قلبم وارد زمین می شوم و هواداران استقلال بدانند تمام وجودم را برای موفقیت تیم می گذارم.سیاوش یزدانی خاطرنشان کرد:من با استقلال قرارداد دارم و وظیفه دارم هر زمان از من بخواهند انجام وظیفه کنم.در این مدت هم هر وقت بازی کردم تمام فکر و ذکرم موفقیت تیم بود.مطمئن باشید تا روزی که پیراهن تیم استقلال را می پوشم شرایط همین است و با تفکر موفقیت تیم وارد زمین می شوم.وی در خصوص اینکه چرا طی روزهای اخیر در تمرینات حضور داشت اما لباس شخصی به تن می کرد گفت:من یک روز به دلیل سرماخوردگی در تمرین شرکت نکردم ولی فردای آن روز در تمرین حاضر شدم چون سرماخورده بودم. امروز هم در تمرین حضور داشتم و همانطور که گفتم این مسائل شایعاتی بود که من مسئول به راه افتادن آن نبودم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " با قلبم برای استقلال بازی می کنم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×