روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "" این پول رو بگیر و برو " !" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

" این پول رو بگیر و برو " !

یک کانال تلگرامی خبری مدعی شده که هیئت مدیره باشگاه استقلال به محمود فکری پیشنهاد داده که پنج میلیارد و دویست میلیون بگیرد و استعفا دهد که او قبول نمی کند.

نوشته روایت عجیب از جلسه هیئت مدیره استقلال : ” این پول رو بگیر و برو ” ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یک کانال تلگرامی خبری مدعی شده که هیئت مدیره باشگاه استقلال به محمود فکری پیشنهاد داده که پنج میلیارد و دویست میلیون بگیرد و استعفا دهد که او قبول نمی کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اگرچه علی نامداری مشاور هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت و گوی امروزش با خبرگزاری ایسنا مدعی شده مدیران استقلال هیچ برنامه ای برای کنار گذاشتن محمود فکری در این مقطع نداشته است اما در فضای مجازی خبری منتشر شده که نشان می دهد مدیران استقلال کماکان به دنبال قطع همکاری با سرمربی تیمشان هستندبر اساس ادعای یک کانال خبری، با توجه به مخالفت وزارت ورزش با برکناری محمود فکری، هیات مدیره باشگاه استقلال به فکری پیشنهاد داده است که با دریافت مبلغ ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از سمت خود استعفا دهد.از مبلغ فوق دو میلیارد و هفتصد میلیون به منظور غرامت نساجی و دو میلیارد و پانصد میلیون نیز به عنوان حق الزحمه فکری برای نیم فصل اول است.حالا باید دید باشگاه استقلال به این خبر واکنشی نشان خواهد داد یا نه. بعد از شکست استقلال و سپاهان، اعضای هیات مدیره این باشگاه تصمیم گرفتند هیچ صحبتی درباره محمود فکری با رسانه ها نداشته باشند تا ابهامات درباره ادامه همکاری با این مربی از بین نرود.اگر چه آخرین خبر درباره فکری، ابقای سرمربی استقلال در پستش بوده اما کانال باشگاه استقلال هیچ خبری در این زمینه منتشر نکرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " " این پول رو بگیر و برو " ! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×