روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • افشاگری محمود فکری درباره مشکلات استقلال ؛ سرمربی آبی پوشان به سیم آخر زد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "افشاگری محمود فکری درباره مشکلات استقلال ؛ سرمربی آبی پوشان به سیم آخر زد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

افشاگری محمود فکری درباره مشکلات استقلال ؛ سرمربی آبی پوشان به سیم آخر زد

حواشی عجیب باشگاه استقلال کماکان ادامه دارد. محمود فکری امروز در گفت وگو با بازیکنانش در تمرین آبی پوشان صحبت های عجیب و مهمی را بر زبان آورد. وی معتقد است مشکل باشگاه برای عدم پرداخت پول خودش است و احساس می کند تا زمانی که سرمربی استقلال است، پولی به بازیکنانش نخواهند داد.

نوشته افشاگری محمود فکری درباره مشکلات استقلال ؛ سرمربی آبی پوشان به سیم آخر زد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حواشی عجیب باشگاه استقلال کماکان ادامه دارد. محمود فکری امروز در گفت وگو با بازیکنانش در تمرین آبی پوشان صحبت های عجیب و مهمی را بر زبان آورد. وی معتقد است مشکل باشگاه برای عدم پرداخت پول خودش است و احساس می کند تا زمانی که سرمربی استقلال است، پولی به بازیکنانش نخواهند داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، با وجود اینکه بعد از حمایت از فکری و حضور ستاره های بزرگ استقلال در تمرین پیش بینی می شد ارامش به این تیم برگشته و شرایط برای ادامه کار بهتر خواهد شد، اما ظاهرا حواشی نمی خواهد دست از سر استقلال بردارد.مدت هاست بازیکنان استقلال نسبت به شرایط مالی باشگاه و عدم پرداخت مطالبات شان گلایه دارند. در این خصوص هیات مدیره باشگاه استقلال بارها تاکید کرده که مشکلات را حل می کند اما هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده است.از این رو بازیکنان استقلال که از مدیران باشگاه دلخور هستند، امروز در محل تمرین خواهان برگزاری جلسه ای با محمود فکری سرمربی تیم شدند. بازیکنان استقلال مشکلات خود، کمبودها و مسائل درون تیمی را با فکری مطرح کردند و سرمربی آبی ها نیز بعد از شنیدن حرف های شاگردانش صحبت های عجیبی را بر زبان آورده است.سرمربی آبی پوشان که خودش هم بابت مشکلات مالی استقلال به ستوه آمده، به بازیکنان اعلام کرده که چندین بار با مدیران باشگاه در این خصوص حرف زده اما هنوز نتیجه ای نداشته است. فکری خطاب به شاگردانش گفته که احساس می کند تا زمانی که خودش بالای سر تیم است، پولی به بازیکنان پرداخت نمی شود و اینگونه آب پاکی را روی دست شاگردانش ریخته است که اگر مشکل من هستم، می روم تا شما پولتان را بگیرید.فکری در جلسه با بازیکنان استقلال از وعده های محقق نشده مدیران باشگاه درباره پرداخت پول حرف زد. او از قول مدیران باشگاه اعلام کرد که چندین بار گفته اند برای حل مشکلات تلاش می کنند اما بازهم اتفاقی نمی افتد.وقتی بازیکنان استقلال صحبت های محمود فکری را در خصوص احتمال جدایی اش شنیدند، خطاب به سرمربی تیم اعلام کردند که اگر مدیران باشگاه می خواهند به این رویه ادامه بدهند، فکر دیگری کنند. هدف بازیکنان استقلال این است که حضور در تمرینات را تحریم کنند که در این خصوص فکری اعلام کرده هرطور خودشان می خواهند تصمیم بگیرند ولی باید حرمت استقلال و باشگاه و هواداران را حفظ کنند.بعد از این جلسه برخی بازیکنان استقلال در تماس با مدیرعامل و رییس هیات مدیره استقلال خواهان حضور آنها در محل تمرین شدند تا مشکلات را در میان بگذارند. مساله ای که باید دید محقق می شود یا خیر.به نظر می رسد مشکلات استقلال به حدی رسیده که بازیکنان نیز نمی توانند تاب بیاورند و شاید در روزهای آینده شاهد اتفاقات عجیب تری در این باشگاه نیز باشیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " افشاگری محمود فکری درباره مشکلات استقلال ؛ سرمربی آبی پوشان به سیم آخر زد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×